Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Градіна

Подивіться на фото, на ньому ви бачите цікавенний девайс.

Установка 9П132 ... також відома під назвою "Град П"... де буква "П" - це не "потєшний" і не "пиндуваний"...а "партізан"...

Цю балалайку злобний радянський воєнний геній розробив в 1966 році, для хлопців-в'єтнамців, щоб вони могли приперти на горбу цей "кишеньковий" Град, крізь джунглі до американської військової бази і жахнуть по ній.

Той факт, що "Град" взагалі нікаплі не точна зброя, і має шмаляти залпом по площах - нікого не бентежив. Ідея полягала в тому, щоб багато хлопців-в'етнамців, приперли до американцької бази багато таких балалайок і масово та одномоментно жахнули по капіталізЬму...

Людина яка подивиться на фото, задасть резонне питання, в стилі "мамо, а де море?" і питання буде слушним.

На фото нема ні джунглів, ні в'єтнамців, ні капіталізЬму... а один суцільний бамбас.

Цю, та багато їй подібних штукенцій, громадяни РФ передали бойовикам, щоб вони стріляли по наших.

Той факт, що Град-П ніколи не стояв на озброєнні армії СРСР (і відповідно не міг навіть теоретично стати на озброєння ЗСУ, і відповідно навіть теоретично не може бути "трофеєм"... нікого не обходить.

Той факт, що Град-П стріляє куди попало, але не в ціль - і стріляти одиночним РС - це стріляти "на удачу" громадян РФ не цікавить нікаплі.

Той факт, що облаштовуючи свої позиції біля будинків - ці "артилеристи" якось неправильно захищають русскоговорящєє насєлєніє... також нікого не піпчить.

А мораль проста: РФ передає зброю різноманітним бойовикам в різних країнах, з однією метою: щоб бойовики посіяли бардак і хаос. Після того, як бардак і хаос встановлено, з'являються російські війська, нищать волелюбних бойовиків, підкоряють інших бойовиків - і "с понтом" наводять порядок, отримують вплив і контроль, доступ до ресурсів, можливість посіяти бардак і хаос наново і можливість таким хаосом загрожувати сусідам.

Все просто.

П.С. така оглобля (разом з іншими видами озброєння) зараз використовується в тому числі і терористами ХАМАС. Звідки вона у тих терористів взялась... це старшеннна таємниця.

Руденко Юрий

P.S. До речі, хто підтримує ХАМАС, то підтримуйте вже і "ДАМБАС". Такі самі терористи, з такими ж методами і тією ж метою.

Tags: Мрази, Политика, Путлер
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 8 comments