Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Чим зараз зайнята СБУ?

Завтра у Львові відбудеться Західний Сейм «Демсокири» (власне, туди я зараз і прямую). Сейм – він і є сейм: це не з‘їзд партії, це точка спілкування, обміну думками та новинами. Давно не бачилися, врешті решт.

Так я це до чого.

Останні дні ми з подивом та задоволенням спостерігаємо за аномальною активністю Служба безпеки України навколо цього Сейму. Керівникам обласних осередків телефонують з СБУ, намагаються дізнатись кількість людей, які поїдуть до Львова, задають ідіотські питання, ледь не збираються супроводжувати наших машинами (!) на шляху до столиці Галичини.

Отже, тепер ви маєте відповідь на питання, чим зайняте СБУ. СБУ зайняте не Медведчуком і не його тітушками. СБУ зайняте не Фірташем і не Льовочкіним, не Бойком і не Шуфричем, не новими проросійськими партіями і не старими.

Служба безпеки України зайнята «Демсокирою», яка не є загрозою для безпеки України, на відміну від довгого переліку колаборантів та сепаратистів.

Тож можна вважати, що ми верифікували інформацію про тісну дружбу Єрмака та Баканова. Привіт обом.

Дивіться завтра стріми на головній сторінці. Буде цікаво.

Юрій Гудименко

Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments