Мережа ОККО підсвічує податки



Це шикарна ідея.

Нехай водії бачать, хто лазить в їх кишеню і отримають відповідь на питання "чому паливо таке дороге?!".
Нехай питають владу, куди вона діває ті гроші - третину на кожній заправці.
Нехай навіть зевбойоби зрозуміють, що за підвищення податків та зборів завжди платить кінцевий споживач, а не бізнес.

Два лайки для ОККО.