Мережа ОККО підсвічує податки
Це шикарна ідея.
Нехай водії бачать, хто лазить в їх кишеню і отримають відповідь на питання "чому паливо таке дороге?!".
Нехай питають владу, куди вона діває ті гроші - третину на кожній заправці.
Нехай навіть зевбойоби зрозуміють, що за підвищення податків та зборів завжди платить кінцевий споживач, а не бізнес.
Два лайки для ОККО.