Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Що варто знати про ситуацію в Ізраїлі

Вже другий день стрічка новин переповнена новинами з Держави Ізраїль, де з кожною хвилиною ситуація все більше і більше накалюється. Лише за останню добу по ізраїльським містам з Сектора Газа було випущено більше 1000 ракет, більша частина яких була перехоплена «Залізним куполом».

Вже точно можна сказати, що такого кровопролиття давно не було. Різні сторони висловлюють різні причини. Ізраїльтяни зазначають, що їхні дії – відповідь на провокації ХАМАСу, палестинці та більша частина мусульманського світу тиражують свою версію про виселення палестинських сімей зі Східного Єрусалиму, провокації ізраїльської поліції на Храмовій Горі.

Перед тим, як брати на озброєння будь-яку з цих версій, варто знати декілька фактів:

1) В Ізраїлі зараз політична криза, що робить цю країну вразливою для атак.

2) Кожен місяць Рамадан в Єрусалимі знаменувався кривавими провокаціями, але у цьому році ситуація була набагато гіршою за попередні. Експерти пов’язують це зі зростанням впливу «ХАМАСу» на території Палестинської автономії, через що, чинний очільник Палестини Аббас скасував вибори, щоб недопустити сценарію, що відбувся у Секторі Газа. Тобто, організація, що визнана терористичною у деяких країнах, просто набиває собі політичні бали, створює ореол визволителя «земель Палестини» і намагається дестабілізувати Палестинську автономію.

3) «Виселення палестинських сімей» зі Східного Єрусалиму – однобічний наратив. Вже десятиліттями тривають суди за цей район, оскільки в оригіналі він був єврейським – у 1948 році під час Війни за незалежність його окупували йорданці і туди заселилось багато палестинців.

4) Ще у середині квітня частина місцевих арабі почали «Інтіфіаду Тік-Токів»: бити віруючих євреїв в Єрусалимі, знімаючи це на відео і завантажувати у соцмережу. Поліція, що побоювалася повторення сценарію Джорджа Флойда, закривала на це все очі. Обурення євреїв зростало по експоненті, і вже через 10 днів єврейська молодь почала бити арабів.

5) Під шумок всієї цієї нестабільності та софіти світових мейнстрімних лівацьких ЗМІ палестинці, що продали свої квартири євреям в Єрусалимі, почали вимагати їх повернення.

6) Тіж мейнстрімні лівацькі ЗМІ розтиражували відео, де ізраїльська поліція ледь не розпинає молодих мальчиків в трусіках в Аль-Аксі, проте ці ж мейнстрімні ЗМІ забули розповісти про те, як частина місцевих рабів почали збирати каміння та Коктейлі молотова у своїй святині, кидатися камінням на людей, що молилися біля Стіни плачу. Апогеєм профанації арабів стала спеціальна олімпіада з кидання коктейлями Молотова, унаслідок яких загорілося дерево на Храмовій горі. Ці кадри широко тиражує мусульманський світ та українські поціновувачі Хомейні.

7) Від обстрілів з Сектору Газа гине більше арабів, ніж євреїв. Замість того, щоб бити по цілям «світового сіонізму», «ХАМАС» б’є по містам Ізраїлю з житлових кварталів Гази (прямо як русня). Сьогодні вночі ракета «ХАМАСу» влучила у арабський будинок в Лоді – 2 трупи. Потім, коли прилітає відповідь, талановиті режисери Паленівуду вже стоять з камерами і знімають чергове «звірство ЦАХАЛю».

До речі, про талантів Паленівуду. Голлівуду вже варто боятися, оскільки у них з’являються серйозні конкуренти. Вчора в Інтернети досвідчені борці за свободу Палестини самі злили два відео, на яких вони знімають чергові звірства Ізраїлю. На одному відбувається диво Вселенське – після зйомки дублю оживають два палестинця. На другому без див теж не обійшлося – неочікувано воскресає труп, похоронну процесію якого перервала сирена через запущені «ізраїльською воєнщиною» відповідь. Справжні дива, невже друге пришестя Ісуса Христа, Машіаха, Магомеда? Чи може просто буденність Паленівуду, що пройшли стажування у своїх російських колег з «Росія 24».

9) З 1200 запущених ракет, 200 вибухнуло у Секторі Газа, унаслідок чого постраждали цивільні (у тому числі діти), яких «ХАМАС» свідомо долучає до списку «мучеників Палестини». Взагалі, «мученики Палестини», а саме юні й смілі артилеристи та інші воїни Джихаду люблять прикриватися своїми сім’ями, що вкотрий раз єднає їх з руснею. Голова «ХАМАСу» не один раз відвідував Москву, мабуть, досвід переймав.

10) Підтримка мейнстрімними ЗМІ та прогресивістами Палестини не має нічим дивувати пересічного українця. «Організація звільнення Палестини» була створена за активного сприяння СРСР, котрий їй та її дружбанам з Єгипту, Сирії активно допомагав інструкторами та військовою технікою у боротьбі з «всесвітнім сіонізмом». Лівак ліваку друг. При цьому, жодна арабська країна ніколи не була зацікавлена у створенні якоїсь Палестинської держави, оскільки такої держави ніколи не існувало. До 1967 року, на територіях, контрольованих Єгиптом (Сектор Газа) та Йорданією (т.зв. «Західний берег ріки Йордан», Іудея та Самарія), за всі ці роки так і не було створено жодної Республіки Палестина.

Останній Капіталіст

Tags: Днище.рф, Полезное, Политика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 9 comments