Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Сокири по всій країні

Наші осередки різні. Хтось бігає за Фірташем, хтось ганяє московських попів, хтось тролить ОПЗЖ, а хтось бореться проти шкільних курсів. Але їх об'єднує одне — всі вони надзвичайно працьовиті та ефективні. І щомісяця роблять свої міста та громади трішечки кращими.

— У Запоріжжі наші активісти поскаржились на організаторів антикарантинного збіговиська під егідою Московського патріархату. І ось організаторів спіткала кара правоохоронної системи у вигляді штрафу розміром 17 000 гривень.

— Харків'яни-демсокиряни просувають ідею єдиного кандидата від проукраїнських сил на виборах у мери Харкова.

— Тим часом черкасці не на жарт воювали й продовжують воювати проти спроб запровадити у школах антинауковий курс «Основи сім'ї» — ходять на ефіри, збирають підписи та переконують місцевих депутатів не впроваджувати предмет у школах.

— На Одещині завдяки зверненням та демократичним «копнякам» наших активістів влада ліквідувала декілька стихійних сміттєзвалищ.

— А у Львові наші активісти вийшли під СБУ, щоб там нарешті помітили Фірташа та його крадіжки.

І це далеко не все. Більше шукайте за цим посиланням.


Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments