Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Най жаби жеруть гадюкЩодо кримінальної справи проти Медведчука.

Чи вірю я, що він сяде?
Не дуже. За таких умов це більше схоже на "чорну мітку", а не на перспективу посадки. Коли дають можливість втекти та не повертатися.

Чи вважаю я, що це добре?
Безперечно.

По-перше, бо я особисто довго цього вимагав, а я не з тих, хто на виконання вимог починає крутити носом.

По-друге, бо це - сигнал. Сигнал внутрішній ваті: звиняйте, хлопці, ви тепер поза законним полем. Киш під віник. Сигнал зовнішній ваті: ми тут поговорили з нашими шановними партнерами, і знаєте що? А пішли ви...

По-третє, я ще кілька місяців тому зауважив, що у Зеленського зараз найбільш логічний шлях - йти на патріотичне поле і починати працювати по його порядку денному. Це найкраще, що він може робити - і для власних перспектив, і для зовнішніх стосунків, і для країни в цілому.

Пішов? От і добре. Пішов бочком, невпевненно, залишаючи шпаринки та намагаючись зберегти Єрмака? Очікувано. Але це все одно в сто разів краще, ніж загравати з ватою, як це робилося в попередні роки.

Тож нехай палає.

Віктор Трегубов

Tags: Зеленский, Медведчук, Политика
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments