Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Комунізм викликає рак економіки

8 травня 1945 року завершилася 2 Світова війна у Європі. Винуватця, тобто Німеччину, було окуповано 4 країнами. Три західні країни окупували захід і південь Німеччини, утворивши ФРН, а схід окупував СРСР, утворивши НДР.

1989 року Німеччина об'єдналася, відтоді ФРН влила у свою тепер східну частину понад 1.000.000.000.000 євро (1 трлн €). Станом на 2021 рік пройшло вже 32 роки, і все одно східній Німеччині до Західної як нам до ЄС. Бо на Заході окупували й потім залишили, давши імпульс розвитку, а на сході окупанти, тобто СРСР, загальмували розвиток на десятиліття...Зрештою, як і всюди, де совок комусь "братньо допомагав": Куба, Пн. Корея, Камбоджа, Лаос, Ангола і т.п. Зрештою, у себе східні переможці нацизму мали майже те саме.

Перемогу треба доводити до кінця, а не просто замінювати одну окупацію іншою, один гніт - іншим гнітом, добробут - занепадом.

На мапі: фірми світового значення, які знаходяться в об'єднаній вже 32 роки Німеччині.

Петро Балог

Tags: Политика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 32 comments

Recent Posts from This Journal