Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Закінчимо декомунізацію

Чи можливо, щоб на честь депутатів «Госдуми» були названі вулиці?

Щоб на восьмому році війни вони носили імена тих, хто причетний до анексії Криму? Вочевидь, що ні.

Проте 230 українських вулиць названі на честь космонавтки Терешкової — депутата російської Думи, яка голосувала за анексію Криму. Наразі лише у трьох областях немає вулиць з ім’ям Терешкової.

Вона повністю підпадає під дію Закону «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», адже у 1970-1990 роках була членом ревізійної комісії ЦК КПРС.

Ми взялися за Терешкову з усією душею та завзяттям.

У Чернівецькій області є аж 23 вулиці, які названі на честь окупантки. Я, як депутат Чернівецької районної ради від «Демократичної Сокири» підготував депутатські звернення до всіх громад області, куди ще не дісталась декомунізація. І виконання кожного звернення я проконтролюю особисто.

До того ж, я повідомлю кожну територіальну громаду по всій Україні, де є вулиці, названі на честь Терешкової. І ми разом, раз і назавжди виженемо окупантів з наших вулиць.

Артем Жук, депутат Чернівецької районної ради від «Демократичної Сокири»

Tags: ДемСокира, Политика, Совок
Subscribe

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments