Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Препарат Pfizer викликає гіперсексуальність та ігроманію

Компанія Pfizer Italia зобов’язана сплатити пів мільйона євро моральної та економічної компенсації через побічні ефекти препарату проти хвороби Паркінсона. Про це повідомляє італійське інформагентство ANSA.

З 2001 по 2006 роки 60-річний чоловік приймав препарат Cabaser, що полегшує симптоми хвороби Паркінсона. Однак, як виявилось, препарат мав дещо незвичайні побічні ефекти — гіперсексуальність та ігроманію. За цей час італієць став залежним від азартних ігор онлайн та витрачав на це усі гроші. Він навіть поцупив з роботи 100 тисяч євро, аби далі грати.

Перші симптоми з'явилися через декілька місяців після вживання ліків. Я сильно сексуально збуджувався, а потім грав, наче божевільний

Компанія Pfizer знала про можливі побічні ефекти, однак попередження про них з’явилось лише у 2007 році. З 2015 тягнувся довгий судовий процес й врешті у березні 2020 року суд зобов’язав Pfizer виплатити постраждалому компенсацію. Компанія оскаржила рішення, однак апеляційний суд все ж визнав правоту постраждалого.

Варто зазначити, що адвокати чоловіка підкреслювали, що вони ніколи не сумнівались у медичній дії препарату — вони лише були обурені відсутністю побічних ефектів від ліків.

Джерело

P.S. Ніякого стосунку до вакцини цей препарат не має.


Tags: Жесть!, Ой всё!
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments