Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Що ми кажемо московським попам на Великдень?

Платіть 17 000 гривень в бюджет!

У березні запорізький митрополит РПЦ Лука вирішив зібрати хресну ходу. Тисячі людей без масок і дистанції ходять містом, паралельно в країні діє заборона на масові заходи, бо карантин, коронавірус, а місця в лікарнях не безкінечні. Що ж могло піти не так?

Абсолютно все. Ми вирішили не лишати цю справу просто так і покарати організаторів цього вкрай небезпечного заходу. На превеликий жаль московських попів, у Запоріжжі Демократична Сокира має крутезний та ефективний осередок, який одразу взявся за справу.

Наші активісти офіційно звернулися у прокуратуру. Ми попросили з усією жорстокістю та безбожністю провести перевірку та віддати організаторів ходи під каток репресій.

Пройшов місяць. Вся країна разом із Запоріжжям дружно стали червоною зоною. Карантинні заходи стали жорсткішими, а московські попи поховались. Але від закону не сховаєшся.

Сьогодні ми отримали відповідь на наше звернення. Управління превентивної діяльності Нацполіції повідомило, що організаторів антикарантинного шабашу притягнено до відповідальності і покарано штрафом у розмірі 17 000 гривень. Перефразувавши Армстронга, мусимо сказати що «це невеликі гроші для московського партріархату, але приємна перемога для нас».

Закликаємо вас берегти себе та не вестися на заклики московських попів. Ми ж подбаємо, аби вони ставали біднішими.Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments