Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Підкрався непомітно

Пам'ятаєте, Зеленський запропонував ліквідувати ОАСК? Так от, не переживайте. Новий ОАСК нам виберуть... друзі Павла Вовка і Іллі Киви.Більше того, завтра в ВР збираються прийняти рішення, за яким ці ж самі друзі Вовка-Киви оперативно наберуть нам іще 2000 підконтрольних цій братії суддів.

Тепер по порядку.
Завтра комітет правової політики ВР (голова - Андрій Костін, СН) рекомендуватиме до 2 читання законопроєкт 3711-д щодо формування Вищої кваліфкомісії суддів - ключового органу, який відбирає всіх суддів в країні.

Стару ВККС розігнали ще в 2019 році, а нову мали набирати на конкурсі, який би проводили незалежні міжнародні експерти. Принаймні, так нам обіцяли Зеленський і Слуги, коли йшли на вибори. І те саме вони обіцяли нашим міжнародним партнерам.

Натомість, завтра збираються затвердити правки Костіна і інших Слуг, які пердбачають що:
- в конкурсі на посаду члена ВККС неможливо перемогти, якщо за тебе не проголосували щонайменше ДВОЄ представників Ради суддів, тобто чинної суддівської мафії;
- після цього все одно з тобою має провести співбесіду корумпована і нереформована Вища рада правосуддя і прийняти рішення призначити тебе на посаду.

За задумом Костіна і компанії, вибрати нам тих, хто заповнюватиме 2000 вакансій в судах і оцінювати їх, мають, зокрема, такі члени ВРП:
- Лариса Іванова, яка розповідала, що на будинок 400+ кв.м., 5 квартир і 4 земельні ділянки назбирала, працюючи кочегаркою в Східній Німеччині;
- Павло Гречківський, фігурант плівок Вовка і кримінальної справи про хабар в $500 000 за вирішення справи в 3 інстанціях;
- Віктор Грищук з системи МВС, який потрапив до ВРП завдяки новоспеченому кандидату наук Іллі Киві (от він на фото, підкеровує з'їздом юридичних вишів, який обрав Грищука).

Уявляєте кого навибирають нам ці "доброчесні проффесіонали"?

Уявляєте яких 2000 суддів нам виберуть ті, кого вибрали друзі Вовка і Ківи?

А найгріше - те, що потім з цими 2000 тисячами суддів нам доведеться жити, поки вони не вийдуть на пенсію, року так до 2055-го. Бо звільнити їх буде практично неможливо - такі захмарні гарантії незалежності суддів установили на попередніх етапах реформи.

Я хотів би, щоби всі, хто завтра збирається голосувати за цей треш, усвідомлювали на що вони штовхають країну і в чиїх інтересах.

Михайло Жернаков

Tags: Зеленский, Пиздец, Политика, Слуги народа
Subscribe
promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 17 comments