Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Я — Доцент. — Поздравляю! (с)Victor Tregubov: Я одного не можу зрозуміти.

Чому коли особа за обопільною згодою смокче прутня на камеру, то це стаття, бо суспільна мораль зазнала невиправного пошкодження і далі не їде.

А коли Ківа захищає дисертацію, і купа народу з вченими званнями в нього цей захист приймає, суспільна мораль не страждає і ці люди залишаються авторитетними персонами.

Антон Сененко: Я писав і повторюю, що дивуватися тут немає чому: якщо Зеленський освятив призначення плагіатора Шкарлєта, що підтверджено НАЗЯВО, на посаду Міністра освіти і науки, то все решта - геть пусте.

Навіть якщо завтра якомусь віслюку (реальній тварині) видадуть диплом кандидата - я теж не здивуюсь.

Також нагадую, що корумповані спецради, де можна було захистити лайнодисертації, існували і раніше.

Бо корупція в освіті і науці нічим не відрізняється від решти країни - в медицині, Армії, прокуратурі, Верховній раді тощо.

Просто є сфери в науці, де корупція ще не втратила береги (умовна фізика-хімія-біологія), і ті, де бути чесним - практично неможливо.

Про це кричать ці "нудні" Дисергейти та активісти на акціях протесту, коли розповідають про плагіат і фальсифікації в дисертаціях високопосадовців, дикі наукові роботи, ще більш дикі захисти, але більшості пересічних громадян - те фіолетово.

Так от, останньою барикадою на шляху імітаторів науки була Атестаційна колегія МОН, котра могла не погодити присудження ступеня кандидата чи доктора наук.

Ця атестаційна колегія, особливо за міністерки Новосад, прекрасно виконувала свою роль - відкидала сумнівні наукові роботи та закривала сумнівні спецради із захисту дисертацій.

Коли ж прийшов Шкарлєт - звідти "попросили" притомних людей, тому сподіватися на те, що Ківу не затвердять - не варто.

Все.освячено.Зеленським.особисто.

Ба більше, все "освятив" цілий правоохоронний комітет Верховної ради України - дисертацію впроваджено.

Утрітєсь, не скігліть.

Щодо всієї цієї нОуки в Інституті підготовки кадрів держслужби зайнятості та решті подібних структур.

(Бо, зверніть увагу, наука, роблена Ківою, зроблена не в одній з 6-ти національних академій, і не в університеті, а в службі зайнятості.

Так само наука є в мінсоцполітики, мінфіні і т.д. і утримується це все на кошти платників податків).

Вже пару років тому Науковий комітет Нацради з питань розвитку науки і технологій видав рекомендації з реформування усього в країні, що займається наукою чи стверджує, що нею займається.

Я знаю, що реформуванням зайнялася Нацакадемія наук, кілька галузевих академій, є зрушення по окремим університетам, реформі сприяє поява в тому числі Національного фонду досліджень.

Але, все що стосується оцих "приміністерських" наук та цілої сфери "юридичної" науки та наук з "держуправління" - то питання.

А так, штош.

Віднині в очах держави вчений-фізик, на якого посилаються Нобелівські лауреати, вчений-оборонець, що розробляє нові сплави для броні, вчений-ядерник, що подовжує ресурс атомних енергоблоків, щоб ми не залежали від росії, вчений, що працює з колегами на Великому адронному колайдері, вчений-фізіолог, що вивчає механізми болю... всі вони прирівняні до власника жомової ями Ківи, який встигає окрім нардепутатства робити "науку".

Це закономірний наслідок обирання до влади тих, хто системно нищить науку і освіту та перетворює їх на годівницю для обраних та МАФи по видачі дипломів науковців.

В 2014-му громадяни з подивом дізналися, що через свою неуважність прогидили одну з найпотужніших Армій в світі, за що потім було сплачено величезну ціну кров'ю, а тепер всі з подивом дізнаються, що Ківа може бути науковцем і отримувати доплати за свій науковий ступінь з бюджету.

Але переможемо.

Однак не раніше ніж Зеленський піде зі свого поста, бо вже ясно, що при ньому в освіті і науці системно ставатиме тільки гірше.

Майте гарний день.

Tags: Пиздец, Политика, Фейспалм
Subscribe

 • Дранкель и Шранкель в комплекте

  В середине 1950-х годов в рамках работ по созданию танка, применимого в условиях ядерной войны, конструкторы из американской компании Chrysler…

 • Бездуховность (c)

  Кто такая 82-летняя Mary Wallys Funk и почему именно она полетела с Безосом? Мэри Валлис “Funky” Функ - авиаторша и спортсменка, которая входила…

 • Надоела жара? Есть вариант :)

  Что предлагают полярникамЭкспедиция будет работать над научными исследованиями и поддерживать работу станции течение года. Команду обеспечат…

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 9 comments