Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Цікаво, як же ми вирулили в 2014-му?

На початку 2014 року московити точно знали скільки і яких боєприпасів є у ЗСУ. Для цього їм навіть не треба було засилати якихось шпигунів. Останній міністр оборони Януковоча був громадянином РФ і просто передав їм ці дані майже офіційно.

По розрахункам московицьких генералів ЗСУ повинна була залишитись без набоїв десь в кінці травня - початку червня. Але цього не сталося. Не дивлячись на запевнення Меркель та Оланда, які вони надали ху_лу, що Україна не отримає в Європі жодного набою, ЗСУ десь ці боєприпаси отримували.

ГРУ РФ встановило, що тишком ці боєприпаси продає Чехія, якій вони вже були не потрібні, через болгарського бізнесмена Еміля Гебрєва (на світлині). Ось тоді полковники ГРУ Боширов та Петров отримали завдання знищіти склади у Чехії та Болгарії, а бізнесмена Гебрєва отруїти "Новічком". Все було зроблено.

Але запізно. Україна вже знайшла інші джерела постачання.

Доречі, Гебрєва труїли двічі, але він все одно вижив. Мабуть "Новічок" був розбодяжений 😉

І ще одне питання: а де, у той тяжкий час, Україна взяла гроши на цю операцію? Порох про це мовчить...

Нагел Херр

Tags: Политика, Экономика
Subscribe

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 14 comments