Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Несіть ваше золото в Торгсін


(c) Фил

"У нас за 30 лет, К СОЖАЛЕНИЮ, сложилась ситуация, при которой граждане БЕЗ КОНТРОЛЯ НАКОПИЛИ средства".

Народний депутат України Гетманцев Данило Олександрович.

___

К сожалєнію. Накопілі. Прогляделі гетманцеви как-то і украінскіе гражданє, вот тварі такіє, накопілі. Сумєлі. Ну нічо, ща ми іх абілєтім.

Коротше я дивлюся там Гетманцев взагалі збожеволів.

Тобто людина яка принципово на своїх конторах платила вчорну, ухилялася як могла, тепер нам розповідає, що, коротше, все що ми зберігали в готівці - він нам ще раз податками обкладе під час амністії. Яка буде примусовою, лол, навіть якщо ти нічого не порушував та не крав.

Реально в інтернеті регулярний вайн стоїть від співробітників компаній, які записани на його матір. І там конверти, відсутність офіційного працевлаштування та обнал. Всім пофіг, Гетьманцев це не коментує або коментує в дусі "це все брехня".

Ну а плебсу - тримайте "амністію". Тобто я СПОЧАТКУ ЗАРОБИВ, вджобував, мерз там в цеху, потім сплатив всі податки, а тепер ще раз? А гетманцеви які отримували хабарі, взагалі не платили податків, ну тепер можуть під 5% показати частину того, що накрали. Так?

Їй бо я трохи прихуїв з цих планів. Кешлес во всі поля.

Причому у самого Гетьманцева тільки офіційно в декларації сотні тисяч доларів готівкою. Йому ок. Тому що в країні де при владі гетманцеви тільки готівка і ок.

Максимальний чорт.

А ще його мати типу позичила 650 000 доларів людині на прізвисько Rodrigue Elias Merhej. Хто це такий?

Цей ліванець влетів під вторинні санкції США як постачальник зброї КСІР та його сателітам. Бо його та пов'язані з ним компанії займаються поставками зброї та запчастин іранському КСІР та його сателітам(Аль Кудз та інші). І так він великий бізнес-партнер сімейної контори Гетманцевих. Торговець зброєю, контрабандист та іранський шпигун. Як ви всі знаєте всі ці люди, вони ж не про готівку, а про кешлес. Взагалі готівку не юзають. Ні разу.

Ага.

Так як цей Родріг суб'єкт санкцій ОФАК то звісно що позику в доларах йому Гетьманцев давав ГОТІВКОЮ. Бо інакше б транзакція не пройшла або мати Гетьманцева, та він сам отримали б ті самі вторинні санкції, як і Родріг. Ну тому що вони фактично кредитують чувака який контрабандою продає зброю КСІР, Хізбалі, Аль Кудсу та іншим.

Як у кешлес родини гетманцевих знайшлося зайвих готівкових 650 000 доларів я хз, але готівка, ну ви розумієте, це не для громадян України. А то ви там опять накопітє бєз контроля.

Пздць.

Антон Швець, ДемСокира

Tags: Гетьманцев, Зеленский, Пиздец, Экономика
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 6 comments