Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Ще раз про єдиного харківського кандидата

Восени у Харкові пройдуть вибори ̶к̶е̶р̶н̶е̶с̶а̶, а й ні — мера!

І з урахуванням розділення електорату Кернеса між Добкіним і Тереховим у проєвропейської спільноти Харкова є гарні шанси щонайменше вивести свого кандидата в другий тур.

Однак задля цього необхідно не дробити патріотичний електорат, а висунути єдиного кандидата від усього українського Харкова!

У патріотичних партій у Харкові різні, подеколи складні взаємини. У кожної свій електорат, свої погляди з багатьох питань. Проте всі ми єдні в розумінні пріоритетності інтересів країни. Усі ми більш чи менш гостро виступали проти правління Кернеса в місті. У нас є досвід об’єднання та спільних дій у рамках Штаба опору капітуляції. Домовитися буде непросто, проте це можливо.

Якщо кожна партія висуне свого кандидата і провадитиме самостійну передвиборчу кампанію, то у другий тур практично гарантовано вийдуть Терехов і Добкін. І в одному з-поміж найбільших європейських міст замість європейського мера буде черговий кернес, яким би не було його прізвище.

Важливо, аби інтереси міста та в першу чергу його патріотичної спільноти було поставлено вище за власні особисті чи партійні амбіції. Нам необхідно спільно виробити процедуру висунення єдиного кандидата. У нас є своє бачення того, якою вона може бути, проте ми не збираємося намагатися нав’язати власну точку зору всім.

Ми запрошуємо всі патріотичні партії міста, у першу чергу Європейська Солідарність - Харківщина, Блок Світличної Разом Харків, Голос. Харківська область, Національний корпус, Харківська обласна "Батьківщина", ВО «Свобода» Харківщина сформувати робочу групу та делегувати до неї своїх представників. Крім того, для повнішого представництва ми вважаємо необхідною участь у цьому процесі не лише представників партій, а й непартійних активістів і запрошуємо їх також взяти участь у формуванні робочої групи.

Процес розробки спільного рішення може тривати досить багато часу. Тому ми пропонуємо не зволікати й першу неформальну зустріч робочої групи провести вже за тиждень 28 квітня.

Просимо всіх, хто готовий взяти в цій зустрічі участь, відписатися в коментарях, в особисті повідомлення нашій сторінці чи зв’язатися з нами у будь-який іншим зручним для вас шляхом. Порядок подальшої взаємодії визначимо на цій першій зустрічі.

І кілька слів про те, як ми собі бачимо можливий формат визначення єдиного кандидата.

Ми вважаємо, що для одержання максимально широкої підтримки єдиного кандидата його визначення мусить проводитися не партійним керівництвом, а всіма харків’янами. Фактично мова йде про певний варіант міжпартійних праймеріз. Для цього (після узгодження процедури) партії висунуть своїх «кандидатів у кандидати». Після чого за якимись правилами, які ще мусимо визначити, проголосувати повинні мати можливість усі харків’яни, які вважають себе частиною патріотичної спільноти.

А партії до початку цього голосування візьмуть на себе зобов’язання підтримати кандидата, що набере більше за всіх голосів, і не висувати на вибори свого кандидата, якщо в праймеріз переможе кандидат від іншої партії.

Сама собою така процедура різко підвищить легітимність єдиного кандидата в очах усіх патріотичних харків’ян, навіть якщо на праймеріз переможе не той, за кого вони голосували. А саме переконаність усіх виборців у цьому єдиному кандидаті та стане запорукою перемоги на виборах. Саме це сприйняття кандидата як свого та впевненість у його шансах на перемогу можуть помітно підвищити традиційно низьку явку наших виборців.

Звісно, це лише один із можливих варіантів; в інших партій та активістів може бути своє бачення. А підсумковий формат повинна буде визначити робоча група, що створюється. Для нас важливий не цей чи якийсь інший формат. Для нас важливо одержати єдиного кандидата, якого підтримає переважна більшість патріотично налаштованих виборців.

Європейському Харкову ― єдиного європейського кандидата!

Разом до перемоги!

Демократична Сокира. Харків

Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments