Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Матёрый (c)Одразу букет:
1. "Моральний код нації" - звідки вони виколупують цю скрєпну кацапську хуйню? Ну реально, я про таке чув тільки від РПЦ-шнутих кацапів.
2. Бімба: регулярний секс з різними партнерами змінює гени! "У голондії проводили досліди" - там в коментах його просили надати лінки на досліди, звісно немає, але "то всі знають". І в "телегонію" він також вірить.
3. "Жінки масово побіжать в цей бізнес" - тобто, на його думку, всі жінки навколо нього зараз не працюють повіями лише тому, що за це можуть оштрафувати. Цікаво, його мати, жінка та дочка також?

Це, до речі, дуже показовий момент - всі оці "борці з повіями" насправді дуже зневажають жінок, вважають їх "блядями", яким не можна дозволяти самостійно приймати рішення. Але "борці" вже зрозуміли, що казати так в голос - погано (прогресс!), тому завжди маскують свої справжні думки під турботу про "моральний код нації", "здоров'я нації", "збереження расової чистоти". І навіть про "ринок праці, податки, пенсії та лікарняні" - але це вже аргументи для "матьорих", тобто невиліковних єбантропів.

Tags: Творчество душевнобольных, Фейспалм
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 11 comments