Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Матёрый (c)Одразу букет:
1. "Моральний код нації" - звідки вони виколупують цю скрєпну кацапську хуйню? Ну реально, я про таке чув тільки від РПЦ-шнутих кацапів.
2. Бімба: регулярний секс з різними партнерами змінює гени! "У голондії проводили досліди" - там в коментах його просили надати лінки на досліди, звісно немає, але "то всі знають". І в "телегонію" він також вірить.
3. "Жінки масово побіжать в цей бізнес" - тобто, на його думку, всі жінки навколо нього зараз не працюють повіями лише тому, що за це можуть оштрафувати. Цікаво, його мати, жінка та дочка також?

Це, до речі, дуже показовий момент - всі оці "борці з повіями" насправді дуже зневажають жінок, вважають їх "блядями", яким не можна дозволяти самостійно приймати рішення. Але "борці" вже зрозуміли, що казати так в голос - погано (прогресс!), тому завжди маскують свої справжні думки під турботу про "моральний код нації", "здоров'я нації", "збереження расової чистоти". І навіть про "ринок праці, податки, пенсії та лікарняні" - але це вже аргументи для "матьорих", тобто невиліковних єбантропів.

Tags: Творчество душевнобольных, Фейспалм
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 11 comments

Recent Posts from This Journal