Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Партія виконує ваше рішення

— Якою має бути реформа ІТ?
— Іншою! — сказали більшість прихильників Демократичної Сокири.


Саме тому партія скасовує попередню позицію щодо «Дія City».

Це рішення прийняте членами Демократичної Сокири шляхом загального голосування у партійному додатку. 40,97% було віддано за, і 52,48% голосів – проти позиції, яку ми оприлюднювали раніше.

Що це означає? Це означає, що позиція буде переглянута. Партія створить нову робочу групу з представників IT-спільноти та експертів, яка сформулює нові вимоги щодо Дія City. Ці вимоги будуть висунуті на голосування у додатку. Якщо партія їх підтримає, то саме вони стануть офіційною позицією, і ДемСокира буде вживати заходи для їх просування та підтримки.

Нагадаємо: в Демократичній Сокирі всі важливі рішення приймаються шляхом голосування у партійному додатку. На вагу голосу впливають активності користувача, його особистий внесок у успіх ДемСокири. Дія City — це особливий режим оподаткування для IT-галузі, який був прийнятий за основу у першому читанні Верховною Радою минулого тижня. Попереду правки у законопроєкт та друге читання, тож ситуація все ще розвивається.

Дякуємо всім, хто прийняв участь у голосуванні.

Політрада Демократичної Сокири

Додам від себе: так, ми знаємо, що є дуже багато противників будь-якої регуляції ІТ-галузі. Але проблема в тому, що "зелена влада" її все одно хоче регулювати, бо вони довели економіку до такого стану, що в них вже немає вибору. І в нас з вами є три варіанти:

1. Заплющити очі, хай роблять ІТ-колгосп, хай приймають феодальні закони типу "договору про непереманювання", штрафи за ФОПи - що хочуть. А як приймуть, тоді підемо в тінь і будемо платити хабарі, щоб нас не чіпали, чи просто втечемо з України до Польщі/Кіпру/тамденаснема.
Цей варіант мені категорично не подобається, бо стає незрозумілим, а навіщо взагалі потрібна партія - щоб заплющувати очі і тікати? Чи все-таки щоб впливати на рішення влади, відстоюючи інтереси своїх виборців?

2. Спробувати змінити драконівський проект закону на більш компромісний. Для партії, що не представлена в Раді, це досить складне завдання, але ми це зробили, і це дуже круто. Законопроект про Дія.Сіті досі не досконалий, але найбільш монструозні пункти в ньому виправлено, в тому числі завдяки нашим активістам, спікерам і політраді. Десь так і має діяти політична партія.

3. Організувати і очолити масові протести проти прийняття будь-яких реформ ІТ-галузі. Це теж політична діяльність, і я наполягатиму, щоб в наступному голосуванні був такий пункт, і якщо більшість прихильників ДемСокири його підтримає - партія буде виконувати ваше рішення.

Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe

 • Субсидії від Ze

  Або "холодне"(і не тільки "літо") 2021 р. Так от шановні українські субсидіанти (особливо пенсіонери) та і всі решта "маломайнові" верстви населення…

 • Блинкен: очевидное и то, что осталось за кадром

  Как я и предполагал, визит американского Госсекретаря стал определяющим для украинских реалий на ближайшие месяцы. Рассмотрим подробнее. Сразу…

 • Особый украинский путь

  Правильно я понимаю, что, согласно официальной коммуникации власти, Коболева уволили потому что Нафтогаз работал плохо, но на счетах компании было 2…

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment