Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Партія виконує ваше рішення

— Якою має бути реформа ІТ?
— Іншою! — сказали більшість прихильників Демократичної Сокири.


Саме тому партія скасовує попередню позицію щодо «Дія City».

Це рішення прийняте членами Демократичної Сокири шляхом загального голосування у партійному додатку. 40,97% було віддано за, і 52,48% голосів – проти позиції, яку ми оприлюднювали раніше.

Що це означає? Це означає, що позиція буде переглянута. Партія створить нову робочу групу з представників IT-спільноти та експертів, яка сформулює нові вимоги щодо Дія City. Ці вимоги будуть висунуті на голосування у додатку. Якщо партія їх підтримає, то саме вони стануть офіційною позицією, і ДемСокира буде вживати заходи для їх просування та підтримки.

Нагадаємо: в Демократичній Сокирі всі важливі рішення приймаються шляхом голосування у партійному додатку. На вагу голосу впливають активності користувача, його особистий внесок у успіх ДемСокири. Дія City — це особливий режим оподаткування для IT-галузі, який був прийнятий за основу у першому читанні Верховною Радою минулого тижня. Попереду правки у законопроєкт та друге читання, тож ситуація все ще розвивається.

Дякуємо всім, хто прийняв участь у голосуванні.

Політрада Демократичної Сокири

Додам від себе: так, ми знаємо, що є дуже багато противників будь-якої регуляції ІТ-галузі. Але проблема в тому, що "зелена влада" її все одно хоче регулювати, бо вони довели економіку до такого стану, що в них вже немає вибору. І в нас з вами є три варіанти:

1. Заплющити очі, хай роблять ІТ-колгосп, хай приймають феодальні закони типу "договору про непереманювання", штрафи за ФОПи - що хочуть. А як приймуть, тоді підемо в тінь і будемо платити хабарі, щоб нас не чіпали, чи просто втечемо з України до Польщі/Кіпру/тамденаснема.
Цей варіант мені категорично не подобається, бо стає незрозумілим, а навіщо взагалі потрібна партія - щоб заплющувати очі і тікати? Чи все-таки щоб впливати на рішення влади, відстоюючи інтереси своїх виборців?

2. Спробувати змінити драконівський проект закону на більш компромісний. Для партії, що не представлена в Раді, це досить складне завдання, але ми це зробили, і це дуже круто. Законопроект про Дія.Сіті досі не досконалий, але найбільш монструозні пункти в ньому виправлено, в тому числі завдяки нашим активістам, спікерам і політраді. Десь так і має діяти політична партія.

3. Організувати і очолити масові протести проти прийняття будь-яких реформ ІТ-галузі. Це теж політична діяльність, і я наполягатиму, щоб в наступному голосуванні був такий пункт, і якщо більшість прихильників ДемСокири його підтримає - партія буде виконувати ваше рішення.

Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe

 • У Кувейті загорілося найбільше в світі звалище шин. Відео

  У Кувейті трапилася масштабна пожежа, яка може обернутися екологічною катастрофою. Там горить найбільше в світі звалище автомобільних покришок…

 • Нехуй шастать

  Королева Мадагаскара Ранавалона казнила своих подданных, если они являлись к ней во сне без предупреждения. Иван Костенко

 • T-34

  Якщо ваша вечірка не схожа на це, то я навіть не хочу про неї чути. via Алексей Бобовников

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment