Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

КоломОйщина

Я багато їздив по промзонам нашої країни, по занедбаним совковим монстрам і там почув слово «коломОйщина». Ніякого віднощення до Коломийщини це слово, звісно, немає.

Це слово позначало передові практики господарювання бізнесменів групи «Приват» та Ігоря Коломойського особисто.

Від повної коломойщини, коли в цехах навіть виколупували арматуру з розбитих вщент колон, і до просто вирізаних під нуль цехів з яких зробили склади.

Якщо підприємтство дублювало якийсь сталий актив Бєні або якщо право власності на нього було сумнівним - вмикався режим коломойщини. Канібалізація, вирізання обладнання на метал, бачів навіть як розбирали залізничну колію заради рельс.

Мені завжди було цікаво - це так група Приват діяла тому, що в нашій країні інакше не можна, чи тому що воні не вміють інакше і в них руки з жопи.

Дякую пітсбурзькій Пост-газеті, вони дали відповідь на це запитання.

Ось матеріал про те що у Бєні така бізнес-модель та руки із сраки, тому їх не врятував навіть американсткий менеджмент та американські працівники.

Anton Shvets

Tags: Жесть!, Коломойский, Политика, Экономика
Subscribe

 • Сядуть усі

  Влітку ми подали заяву щодо зливу операції вагнерівців. До Державного Бюро Розслідувань. Де чітко зазначили, що Зеленський злив операцію із затримки…

 • Лайфхак

  Якщо терміново потрібно щось пофарбувати... Julia Kalinichuk

 • Вечереет

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 9 comments