Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Потрібно навчити їх відповідати за свої слова

Після відомих подій на Банковій, які дали привід владі бігати з пофарбованими дверима по ефірах і кричати про страшну загрозу праворадикалів, офіційний радник, піарник і спікер російського агента впливу Андрія Єрмака на прізвище Подоляк написав брудний, брехливий і в цілому типовий для зеленої влади пост, в якому звинуватив у організації тих подій Рух Опору Капітуляції , мою партію Демократична Сокира і декілька інших патріотичних рухів і організацій.Цю брехню підхопили багато ЗМІ, частина з яких – явно за гроші, а частина, імовірно, за інерцією, бо ж колись вважалося, що радники перших осіб держави мають бути розумними і адекватними людьми.

При цьому Подоляк не тільки вилив відро помиїв на всіх, хто йому (а точніше, звичайно, Єрмаку) не подобається і заважає спокійно зливати мою країну росіянам, зокрема путінському представнику Козаку, з яким у Єрмака давно склалися теплі і партнерські відносини, приблизно як у Молотова і Рібентропа в свій час. Подоляк ще й впряму заявив, що ми, «Демократична Сокира», подавали заявку на проведення акції під Офісом Президента. Чого ми, звичайно, не робили, як і не були організаторами акції і навіть її учасниками.

На днях ми отримали офіційну відповідь з Київської міської ради, у якій чітко зазначено, що жодна організація, партія чи будь-яка інша юридична особа з назвою «Демократична Сокира» не подавали заявки на проведення акцій у той день. Це вже документальне підтверження брехні Подоляка.Тому сьогодні ми подали проти нього позов до Святошинського районного суду міста Києва. Ми вимагаємо вибачень, спростування і відшкодування моральної шкоди, кожну копійку з якої буде витрачено на благодійність. Не те щоб ми вірили у справедливий суд і чесне рішення – але принаймні ми не будемо просто спускати цим істотам їхні брудні витівки.

Єрмаку привіт.

Юрій Гудименко

Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 7 comments