Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Потрібно навчити їх відповідати за свої слова

Після відомих подій на Банковій, які дали привід владі бігати з пофарбованими дверима по ефірах і кричати про страшну загрозу праворадикалів, офіційний радник, піарник і спікер російського агента впливу Андрія Єрмака на прізвище Подоляк написав брудний, брехливий і в цілому типовий для зеленої влади пост, в якому звинуватив у організації тих подій Рух Опору Капітуляції , мою партію Демократична Сокира і декілька інших патріотичних рухів і організацій.Цю брехню підхопили багато ЗМІ, частина з яких – явно за гроші, а частина, імовірно, за інерцією, бо ж колись вважалося, що радники перших осіб держави мають бути розумними і адекватними людьми.

При цьому Подоляк не тільки вилив відро помиїв на всіх, хто йому (а точніше, звичайно, Єрмаку) не подобається і заважає спокійно зливати мою країну росіянам, зокрема путінському представнику Козаку, з яким у Єрмака давно склалися теплі і партнерські відносини, приблизно як у Молотова і Рібентропа в свій час. Подоляк ще й впряму заявив, що ми, «Демократична Сокира», подавали заявку на проведення акції під Офісом Президента. Чого ми, звичайно, не робили, як і не були організаторами акції і навіть її учасниками.

На днях ми отримали офіційну відповідь з Київської міської ради, у якій чітко зазначено, що жодна організація, партія чи будь-яка інша юридична особа з назвою «Демократична Сокира» не подавали заявки на проведення акцій у той день. Це вже документальне підтверження брехні Подоляка.Тому сьогодні ми подали проти нього позов до Святошинського районного суду міста Києва. Ми вимагаємо вибачень, спростування і відшкодування моральної шкоди, кожну копійку з якої буде витрачено на благодійність. Не те щоб ми вірили у справедливий суд і чесне рішення – але принаймні ми не будемо просто спускати цим істотам їхні брудні витівки.

Єрмаку привіт.

Юрій Гудименко

Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 7 comments