Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Попереджувальний постріл в повітря

Вибачте, ми не будемо настільки оптимістичні, як левова частина фейсбуку. Будемо просто стримані.

Торг, а точніше шантаж, для Росії наразі вдався.

Байден обрав варіант сигнальних санкцій, точкових і не болячих. По суті, тримаючи справді критичну заборону купівлі внутрішнього займу Московії в повітрі. Як потенційну спробу попередження до подальших дій.

Тобто анонсовані раніше "санкції проти російського державного боргу" виявилися наразі пшиком. Заборона стосується лише первинного ринку та трьох державних установ. Тобто, американські фінансові установи будуть спокійно і далі працювати з росіянами, але на вторинному ринку, через російські банки, які не під санкціями.

Рубль реагує нормально. Вирівняв падіння.

З хорошого, що скоріше станеться деескалація на нашому кордоні. З поганого, що інструмент ескалації по всьому кордону від контрольованої Білорусі і самої Росії, а також з Криму і Придністров'я, у Росії залишається.

Тут питання, як далі посилювати Україну. І реформами, і озброєннями, і союзами. Сподіваюся - це змотивує союзників працювати інтенсивніше з нами.

Також хороший коментар @Oleg Petrichenko щодо суті впроваджених санкцій: До речі, у нас в Україні склалася схожа ситуація, бо є заборона для НБУ купувати облігації мінфіну на первинному ринку, а тому НБУ видає якомусь банку рефінанс рівно під той відсоток, під який цей банк одразу на цю ж суму купує облігації у мінфіну.

Останній Капіталіст

Tags: Политика, Экономика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments