Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Ангели Авакова

Неділя близько 16:00, я була вдома сама, чоловік вигулював на вулиці собаку. Раптом хтось декілька разів з усієї сили влупив у наші двері чи то ногою, чи кулаком. Звичайно я не стала відкривати, але подивилася у вічко — під дверима нікого не було. Або хтось потарабанив у двері і втік, або зачаївся, щоб його не було видно.

Я вирішила ще трішки поспостерігати у вічко. Аж ось біля дверей показався наш сусід в руці він тримав сокиру і знову почав лупити у двері.

Справа в тім, що поряд з нами живе одинокий чоловік років 50, який напевно має якісь проблеми з психікою. Якось він прийшов до нас розбиратися, бо ми на його думку дуже гучно закриваємо і відкриваємо двері. Тоді мій чоловік вийшов з ним у під’їзд, щоб не пускати його в квартиру, а сусід потім загородив собою наші двері і відштовхував Андрія, не даючи йому зайти додому. Колись тарабанив шваброю у вікно іншим сусідами, а декілька раз я його ловила на тому, що він стоїть впритул до дверей цих сусідів і підслуховує.

Ще він впевнений, що ми багатії, маємо в Києві п’ять квартир, здаємо їх, а за ці гроші живемо. Він пропонував нам викупити його квартиру і тоді ніби він не буде нас більше діставати. Аргумент, що якби у нас було п’ять квартир, ми б навряд чи вирішили жити поряд з ним, його не переконав.

Так от, коли я побачила за дверима сусіда з сокирою, вирішила відразу викликати поліцію. Від нього можна чекати будь-що, раптом він почне рубати сокирою двері, як у фільмі «Сяйво», або дочекається під дверима поки повернеться мій чоловік з собакою і кинеться на нього.

Кілька хвилин очікувала з’єднання з оператором, нарешті слухавку взяла привітна жінка, розпитала про ситуацію, записала точну адресу і сказала очікувати поліцейських. Вже через 5 хвилин мене набрав поліцейський (я була впевнена, що вони були десь поблизу, швидко дісталися, а дзвонять, щоб уточнити код домофону, зараз піднімуться і заспокоять людину з сокирою).

Я була дуже наївною.

Чоловік по телефону не представився, я не знаю, був це наш дільничий чи патрульний. Поліцейський почав розпитувати, що сталося, я повторили все те, що розказала диспетчерці. Далі у нас з ним відбулася така розмова:

П: То цей ваш сусід психічнохворий?
Я: Не знаю, можливо.
П: Так треба в дурку дзвонити, навіщо ж у поліцію?
Я: Я не знаю номера дурки. Але я знаю, що коли під дверима агресивний чоловік з сокирою, то треба викликати поліцію.
П: А раніше він вас чи інших сусідів турбував?
Я: Так.
П: А чому тоді не викликали поліцію?
Я: Сусід прийшов тоді без сокири, і був вдома мій чоловік. Він до нього вийшов і поговорив.
П: А, вмазав йому декілька разів і сусід заспокоївся?
Я: Ні! Мій чоловік нікого не бив, він просто з ним говорив.
П: Ну так хай ваш чоловік, коли повернеться додому, знову піде і поговорить з цим сусідом.
Я: Ви хочете, щоб мій чоловік пішов до людини з сокирою?!
П: Та у всіх же вдома є сокири. У вас мабуть також є. Ну щоб кістку на холодець розрубати чи м’ясо.
Я: Ні, у нас немає сокири.
П: Ну ножі ж є.
Я: Є, але я не ходжу з ними до сусідів.

Тут до мене доходить, що поки мені в двері грюкає неврівноважена людина з сокирою, поліцейський по телефону розповідає про особливості приготування холодцю. Ніхто навіть ще не виїхав на мій виклик і навряд чи збирається відривати свою дупу від теплого місця.

П: Ну от приїдемо ми, пов’яжемо вашого сусіда, а він потім ще більше розізлиться на вас. Вам же гірше буде, це я з досвіду вам кажу.

Далі поліцейський продовжує тягнути цю пластинку і вмовляти мене скасувати виклик. Розумію, що якщо я буду настоювати на своєму і цей поліцейський приїде, то навряд чи буде на моєму боці і чимось допоможе. Тим часом за дверима стало тихо, сусід з сокирою мабуть вирішив, що нікого немає вдома і пішов до себе. Відміняю виклик, як того й хоче пан поліцейський.

P.S. Андрій як повернувся зібрав деяких інших мешканців нашого поверху і пішов до сусіда. Чоловік знову вийшов з сокирою, але побачивши, що Андрій не сам, поспішно її сховав. А коли дізнався, що я викликала поліцію (я не стала йому уточнювати, що там мене відшили), то став дуже люб’язний. Сказав, що ми знову гучно закриваємо двері і він нам хотів зробити зауваження. На запитання Андрія про сокиру, він відповів так: «Ні, я не хотів на вас нападати чи вбивати… можливо лише в стані афекту».

Tags: Аваков, Пиздец
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 78 comments

Recent Posts from This Journal