Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Немає сенсу гадати, «чи Путін нападе»

І не тільки тому, що він уже, власне, напав, а тому, що росіяни поки й самі не знають напевно, як будуть діяти.

Вони роблять те, що роблять найкраще: відтворюють тактику гопніка. Підвалюють із найбільшою силою, яка є, і дивляться — чи злякалися їх? Чи готові дати відсіч? Чи готові з ними битися?

І тут найважливіше розуміти: чим більше ти готовий битися, тим менше шансів, що бійка відбудеться. Якщо похитнешся, якщо опустиш очі, якщо заскиглиш «може, домовимось?» — тебе і пограбують, і поб’ють. Якщо ж хутко вирушиш назустріч, дістаючи щось гостре, демонструючи, що хай і постраждаєш, але двійко-трійко з них зараз прямо тут ляже — відразу виявиться, що ніхто з них не хоче у Вальгаллу. І скиглити про «може, домовимось?» будуть вони.

Так, вони збирають війська. Так, вони готуються влаштувати провокацію. Ні, вони самі зараз не знають, як далеко вона зайде, бо зайде вона рівно настільки далеко, наскільки ми допустимо. Ми це вже проходили. Не отримавши достатньо опору в Криму, вони полізли на Донбас. Отримавши достатній — хоч спочатку і відносно невеликий, сумбурний та до-коліна-зроблений — опір на Донбасі, вони зупинилися і спробували перевести ситуацію у політичну площину. Невдало.

Тож ми маємо бути готові чинити опір.

Маємо бути готові стати до лав ЗСУ. По-перше, тому, що за умов повномасштабної конвенційної війни там буде безпечніше, ніж вдома. А по-друге, тому, що коли нас там стане достатньо, вірогідність такої війни впаде до нуля.

Маємо бути готові проливати свою та чужу кров. І чужої — більше. Якщо будемо справді готові, то можливо й не доведеться.

Хороша новина в тому, що ми переможемо. Завдати нам поразки (у будь-якому з варіантів розвитку подій) росіяни зможуть лише в тому випадку, якщо ми злякаємося і самі про неї попросимо. На це вони, власне, і розраховують. Вони не зможуть нас перемогти, якщо ми просто будемо продовжувати спротив: не зможуть узяти на понт, не зможуть захопити ще більшу територію, не зможуть примусити до політичних поступок чи до коронації Медведчука. Бо просто не мають для цього відповідних потужностей. Завдати нам шкоди вони можуть, розбити нас — ні.

Тож, головне, як у будь-якому протистоянні з тупорилою гопотою — не всцятися, ігнорувати понти, відбити перший наскок, та насипати, доки вони самі не вирішать, що ідея придовбатися була якось не дуже і не перейдуть до «ти чо, братела, ми ж шуткували, в натурі».

«Спросите вы у тишины,
Хотят ли русские войны?
Она ответит без затей:
— Хотят. До первых 3,14здюлей.»


Віктор Трегубов, член політради Демократична Сокира

Tags: ДемСокира, Полезное, Политика, Путлер
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments