Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Не хочете, щоб ваша дитина виросла ліваком?

То поясніть їй змалечку, як працює економіка в нормальних країнах.Настільна гра "ПІДПРИЄМЕЦЬ. ФЕРМА ПРОТИ РЕСТОРАНУ" є навчальним продуктом для дітей від 8 років, який дозволить кожній дитині з легкістю зрозуміти як працює бізнес. І це знання та навички, які допоможуть їй у реальному підприємницькому житті.Так, це дуже важливо, можливо навіть важливіше за знання інтегралів чи віршів Сосюри. Бо діти без розуміння бізнесу стають дорослими без розуміння бізнесу, котрі вимушені все життя працювати на тих, хто бізнес розуміє. І на додаток такий спосіб життя формує в дорослих ліві погляди, згідно яким ім хтось завжди винен - зарплату, пенсію, безкоштовну медицину, газ по собівартості і ковбасу по 2.20.

Вчити дітей підприємництву через гру - чудовий метод. Але більшість настільних економічних ігор розраховані або на старшокласників або на дорослих людей, які вже мають певну базу для розуміння їх складних ігрових механік. Малеча ж лишалась без можливості поринути у цікавезний світ підприємництва, але фейсбук-спільнота "Останній каптіліст" і Team Fire Cames виправляє цю історичну несправедливість :) Розроблена українським популяризатором підприємництва Єгором Шишенком у 2019 році, гра успішно пройшла тестування в провідних дитячих бізнес-школах Києва.Купити гру можна як з телеграму, так і з вайберу ось тут.

Вартість - 499 грн.

Tags: Реклама
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 10 comments

Recent Posts from This Journal