Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Зроби їм персональне пекло

Місто сковане локдауном, пробками і неможливістю виїхати з точки А в точку Б. Місто сковане, і тільки й думає — як вижити та пережити. Саме в такі часи огидні потвори корупції вилазять з усіх шпарин, аби творити свої темні справи.

Ніт, — кажемо ми їм!
Уваги уникнути не вийде. Як не вийде й злити країну за дрібний прайс тим, хто звик її обкрадати.

Вже цієї середи відбудеться черговий (а ймовірно — й останній) суд у справі братів Суркісів, які намагаються вкрасти з державного «Приватбанку» 350 мільйонів доларів. Це майже 10 мільярдів гривень. Наших з вами мільярдів. Бо ж у разі програшу, віддавати їх буде не Зеленський і не Єрмак — їх віддаси ти зі своєї кишені.

На те, що у суддів є совість і честь, сподіватися не доводиться. Ми були під усіма судами в цій справі й жодного разу не бачили там ні совісті, ні честі, хіба трохи страху. Тож лишається сподіватися лише на те, що переможе правда і здоровий глузд.

Щоб завадити олігархам, щоб привернути увагу до ситуації та достукатися до здорового глузду президента Зеленського, ми готові на все. Навіть вдаватися до магічних ритуалів.

Карантин, звісно, серйозна перепона. Та водночас — це ширма для огидних корупційних потвор. Ми виходимо проти них. Виходь і ти!

14 квітня, 12:00
Касаційний цивільний суд
проспект Повітрофлотський, 28

Tags: ДемСокира, Коломойский
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • И снова МегаМиллионы

  Если быть точным, то 370 миллионов. Уже завтра они могут стать вашими - может не все сразу, но какая-то часть может. Сервис SmartLottoShop…

 • Sand Zeppelin

  Выглядит как фотошоп, да? Что-то в духе "Индианы Джонса". Но фотография настоящая - L’Illustrazione Italiana, LVIII, №19, May 10, 1931. В 1931…

 • Путин, введи войска!

  52% русскоязычного населения России боится репрессий со стороны кремлевской хунты. via @ІнфоВійська_України

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments