Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Шкарлет суд частково виграв, але плагіатором залишився

Міністр Шкарлет вже розпіарив на весь світ, буцімто він "довів через суд, що він – не плагіатор".

Класична логіка Зекоманди: "важливо не те, хто говорить правду, а лише те, хто висловлюється гучніше і має більше рупорів, щоб піаритись".

Адже ось воно, рішення суду.

І що ми бачимо?

1. Пан Шкарлет НЕ просив суд визнати, що він не плагіатор. Він лише просив суд визнати, що НАЗЯВО знайшло в нього плагіат неправильно. А саме: (а) з порушенням процедури, (б) "не маючи таких повноважень", а також (в) застосовуючи критерії плагіату до текстів, опублікованих... раніше, ніж в законі з'явилося поняття "академічний плагіат".

Lol.

Але це не найсмішніше.

2. Конкретно, пан Шкарлет просив суд:

2.1. Визнати протиправними дії НАЗЯВО щодо виявлення плагіату в чотирьох публікаціях пана Шкарлета.
2.2. Визнати протиправним і скасувати рішення Комітету з питань етики НАЗЯВО від 11.09.2020 за скаргами на порушення академічної доброчесності у наукових публікаціях пана Шкарлета.

Рішення Комітету варте того, щоб його процитувати:

"взяти до уваги факт виявлення текстових запозичень без посилання на джерело у публікаціях..." /пана Шкарлета/
"звернути увагу Національного університету «Чернігівська політехніка» на те, що існуюча у цьому ЗВО політика, стандарти і процедури дотримання академічної доброчесності не спроможні реагувати на виявлені порушення;

звернутися до Тернопільського національного економічного університету з пропозицією утриматися від дій і рішень, що можуть порушувати незалежність Нацагентства під час реалізації його повноважень."

Суд же своїм рішенням... задовольнив вимогу позивача 2.1., але відмовився задовольняти вимогу 2.2 (!) - тобто, скасовувати рішення Комітету з питань етики НАЗЯВО. Суд пояснив це так, що зазначене рішення не потягнуло за собою правових наслідків для пана Шкарлета.

В сухому залишку: дії НАЗЯВО з виявлення плагіату в роботах Шкарлета суд визнав протиправними (з процедурних міркувань), але рішення, в якому цей виявлений плагіат "взято до уваги", суд залишив у силі.

Правовий шедьовр.

P.S. Оскільки я не НАЗЯВО, повідомляю, що на підставі наявної в мене інформації з відкритих джерел я особисто дійшов оціночного судження, що міністр Шкарлет - не лише плагіатор, а й брехун.

Алексей Панич

Tags: Дебилыблть, Политика, Фейл, Фейспалм, Шкарлет
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments