Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Шкарлет суд частково виграв, але плагіатором залишився

Міністр Шкарлет вже розпіарив на весь світ, буцімто він "довів через суд, що він – не плагіатор".

Класична логіка Зекоманди: "важливо не те, хто говорить правду, а лише те, хто висловлюється гучніше і має більше рупорів, щоб піаритись".

Адже ось воно, рішення суду.

І що ми бачимо?

1. Пан Шкарлет НЕ просив суд визнати, що він не плагіатор. Він лише просив суд визнати, що НАЗЯВО знайшло в нього плагіат неправильно. А саме: (а) з порушенням процедури, (б) "не маючи таких повноважень", а також (в) застосовуючи критерії плагіату до текстів, опублікованих... раніше, ніж в законі з'явилося поняття "академічний плагіат".

Lol.

Але це не найсмішніше.

2. Конкретно, пан Шкарлет просив суд:

2.1. Визнати протиправними дії НАЗЯВО щодо виявлення плагіату в чотирьох публікаціях пана Шкарлета.
2.2. Визнати протиправним і скасувати рішення Комітету з питань етики НАЗЯВО від 11.09.2020 за скаргами на порушення академічної доброчесності у наукових публікаціях пана Шкарлета.

Рішення Комітету варте того, щоб його процитувати:

"взяти до уваги факт виявлення текстових запозичень без посилання на джерело у публікаціях..." /пана Шкарлета/
"звернути увагу Національного університету «Чернігівська політехніка» на те, що існуюча у цьому ЗВО політика, стандарти і процедури дотримання академічної доброчесності не спроможні реагувати на виявлені порушення;

звернутися до Тернопільського національного економічного університету з пропозицією утриматися від дій і рішень, що можуть порушувати незалежність Нацагентства під час реалізації його повноважень."

Суд же своїм рішенням... задовольнив вимогу позивача 2.1., але відмовився задовольняти вимогу 2.2 (!) - тобто, скасовувати рішення Комітету з питань етики НАЗЯВО. Суд пояснив це так, що зазначене рішення не потягнуло за собою правових наслідків для пана Шкарлета.

В сухому залишку: дії НАЗЯВО з виявлення плагіату в роботах Шкарлета суд визнав протиправними (з процедурних міркувань), але рішення, в якому цей виявлений плагіат "взято до уваги", суд залишив у силі.

Правовий шедьовр.

P.S. Оскільки я не НАЗЯВО, повідомляю, що на підставі наявної в мене інформації з відкритих джерел я особисто дійшов оціночного судження, що міністр Шкарлет - не лише плагіатор, а й брехун.

Алексей Панич

Tags: Дебилыблть, Политика, Фейл, Фейспалм, Шкарлет
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Ничего нового, листайте дальше

  Русские дети изображают могилы дедов в честь победобесия.

 • Приїхав, дав пиздюлів і поїхав

  Десь місяць тому відбулася зустріч малопомітна для українських політичних експертів подія. На Алясці відбулися дводенні переговори американських і…

 • Отвод войск, говорите?

  Война научила читать и слушать врага. А также верить врагу, если он обещает тебя убить. С момента ввода российских войск в Украину я стала…

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 5 comments