Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Приєднуйся до D7 в соцмережах

Вони витрачають мільйони на рекламу по телебаченню. Ми — тижні на креативні акції.

Вони купують ботів за чорний кеш. Ми приводимо живих людей на мітинги.

Вони вливають мільйони у соцмережі. Ми беремо своє лонгрідами Швеця та вашими репостами.

Вони думають, що соцмережі можна завалити грішми і перемогти. Ми ж перемагаємо практично без грошей. Соцмережі — це комунікаційний інструмент. І ми ним користуємось.

Хоч у нас і немає мільйонів, проте є ви. І саме ви — наші ЗМІ. Саме ви розповідаєте про наші перемоги своїм друзям, коханим, батькам! Тож просимо зараз лише про одне, підписатись на наші соцмережі та репостнути цей допис.

Так ми разом зможемо довести, що мільйони доларів — не такі ефективні, ніж сотні тисяч людей, здатних критично мислити!

YouTube — у нас один із найактивніших інформаційних каналів — понад 30 000 підписників. Там регулярно виходять інформативні ролики. Сюжети з наших акцій, блоги спікерів, експертні аналізи законопроєктів — все там. Якщо вас цікавить, чому не варто купувати гумостріли, чи хоче МВФ зробити Україну бідною та чому змушувати дітей прибирати в школах це не ок — то вам сюди.

Instagram — у цих джунглях б'юті-блогерів, смішних котиків та милих фото з дітьми теж є місце політиці. І ми за це місце воюємо — у нас майже 13 тисяч підписників і ми рухаємось далі. Забігай подивитися сторіс з наших акцій (бо більше ніде ми їх не покажемо) та вподобати черговий допис, який згенерує неймовірний срач.

Facebook — там нас найбільше — понад 100 тисяч учасників. Лонгріди, звіти, офіційні партійні позиції — усе виключно у ФБ. Заходьте та висловлюйте свою думку в коментарях. Ботів ми банимо — лише живе спілкування. Тиць сюди.


Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe
promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment