Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

А вот как ЗекоМанда пиздила деньги из ковидного фондаДержавна фіскальна служба у Києві викрила підприємство, яке не сплатило податків на 18,6 млн гривень, водночас, воно неодноразово ставало переможцем публічних торгів у програмі “Велике будівництво”.

Про це повідомила пресслужба ДФС.

Зазначають, що компанія штучно завищувала вартість проведених робіт. Вона проводила безтоварні операції, а у документах зазначала придбання товарів та послуг в іншого товариства. Останнє працювало з “ризиковими суб’єктами господарювання”.

Таким чином зловмисники змогли ухилитися від сплати податків на загальну суму у понад 18,6 млн гривень.

У офісах та помешканнях фігурантів справи співробітники податкової міліції провели обшуки. Там виявили тендерну документацію та фінансово-господарські документи, які свідчать про факти розкрадання держбюджету. Також знайшли чорнові записи та готівки на понад 6 млн грн.

Джерело

Tags: Зеленский, Мрази, Пиздец, Политика
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments