Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Крихітка на мільйон1 мільйон гривень. Цифра із шістьма нулями. Це дрібниці для будь-якого олігархічного проєкту. Просто крапля в морі. Решта. Дріб’язок. НІЩО. Витрати на каву, папір та чорнило для принтерів у всіх своїх офісах.

Але не для нас. Для нас це рекорд. Ми вперше у звичайному робочому режимі (не на вибори) зібрали 1 мільйон гривень донатів. На ці гроші ми провели кілька акцій, відзняли блоги, заплатили за оренду, консультації, послуги з реклами, СММ, допомогли США вжарити Коломойського.

Але навіщо ми все це розповідаємо? Буквально за кілька днів ви все побачите у місячному звіті. Давайте краще подивимось, як цей мільйон виглядає «зсередини».

📌 3 230 платежів за один місяць.
📌 75% чоловіки, 25% жінки
📌 66% донатів надсилають користувачі Android, решта — 34% наших спонсорів мають смартфони з операційкою iOS.
📌 найбільше переказів, звісно, з України. Понад 96%, тому забудьте про зовнішнє управління! І трохи цифр, що прилетіли з-за кордону від прихильників руху:📌 найпопулярніші суми — до 500 гривень. Таких платежів у нас 2 751 на суму майже півмільйона гривень.📌 серед наших донорів прибуло бізнесу! Маємо 16 великих платежів, найменший — 5000, найбільший — 30 000 гривень на загальну суму 214 000 гривень. І це, чорт забирай, знову не Сорос. Правда ж, Дмитро Земляний?)

Чи могли ми вигадати всі ці цифри? Звісно, могли. Але ми були б останнім дурнями, якби придумували гарні цифри та водночас залишали можливості їх перевірити.

А така можливість є з самого початку нашого існування. Щомісяця ми публікуємо звіти, де, крім опису нашої роботи, є ще кілька сторінок цифр — скільки ми отримали грошей та на що їх витратили. Також є детальна інформація по всім надходженням. Буквально детальна. Дата, час із точністю до секунди та сума, на яку донори профінансували нашу діяльність.

Дякуємо за таку вашу свідомість. Ми досі трохи спантеличені, адже, коли народжувалася ДемСокира, ми тільки й чули, що ми загнемось, бо ж «українці не донатять», «це вам не США і Європа», «політичній свідомості вчать лише на дорогезних програмах МВА, де ви стільки випускників знайдете».

Кожен із вас — це виняток.
Кожен із нас — це виняток.
Кожен новий донор — це ще одна куля, ще один крок.

Стати донором Демократичної СокириTags: ДемСокира, Политика, Хорошие новости
Subscribe

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 23 comments