Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Роковини

31 березня, виповнюється річниця першого туру президентських виборів. Відповідно до аналізу незалежних експертів, за 2 роки Зеленський виконав 14% своєї програми. І це при ПОВНОМУ контролі за ВР, урядом і правоохоронними органами.

Обіцяв: "Я іду в президенти, щоб зламати існуючу систему". Що в підсумку зламав?

Зламав підтримку України з боку основних стратегічних партнерів. Зламав довіру МВФ. Зламав економіку, яка до нього зростала 13 кварталів поспіль. Зламав довіру до судочинства, дозволивши повернутись Портнову та взяти під контроль українські суди. Зламав ставлення до Революції гідності, призначаючи таких людей, як Татаров, на державні посади. А що він там зламав, прилаштувавши всіх своїх друзів з 95 кварталу, вирішуйте самі.

Але ні! Одну реформу пан Зеленський все ж здійснив: позавчора він підписав указ про те, щоб в орденському ланцюзі президента замість 12 декоративних ланок було 16. Як хтось дуже влучно помітив: "Дивні люди. Голосували за прикольних, а жити хочуть, як при розумних."

Дайош ще одну ланку в президентський ланцюжок і ще одне колесо в президентський лісапед!

Helgi Sharp

Tags: Зеленский, Зелёная моча, Политика
Subscribe

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 19 comments