Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Чи потрібен буде до електронного паспорту паперовий додаток?

На відміну від інших, я доволі позитивно ставлюся до новини про те, що Україна стане першою в світі країною, в якій громадяни отримають електронні паспорти.

Мене не стільки цікавить те, яка країна буде першою, як те, яка країна буде другою в світі країною, в якій отримають електронні паспорти громадян України. Оце може бути дуже боляче.

А стосовно самої технології я маю зізнатися в страшному.

Коли ми збирали підписи для реєстрації партії, ми скористалися тим фактом, що ЕЦП в Україні має таку ж саму вагу, і так само визнається державою, як і паперовий підпис.

Тому більше тисячі підписів зібрали в електронному вигляді і понесли до МінЮста. Того самого МінЮста, який власне і вирішив, що електронні підписи приймає.

Ці підписи не було враховано при обробці документів на реєстрацію партії. Співробітники МінЮсту зізналися, що вони не знають, що з ними робити.

Тому електронний паспорт це звичайно дуже добре, але пункти ксерокопії при РДА і ЦНАПах закривати поки що не варто.

Alex Noinets

Tags: Политика, Стёб
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 15 comments