Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Ріфмастера знов залишили за гратами

Ми б дуже хотіли, щоб Володимира Зеленського в наручниках вивели з його державної дачі, під десятки телекамер, у прямому ефірі, й кинули за ґрати. Просто в рамках експерименту. Розлучили з дружиною та дітьми і назвали б вбивцею.

Змусили б виправдовуватися, терпіти, показувати свою силу волі, надихати інших, стати політв'язнем, відсидіти півтисячі днів у камері. Але всього цього не буде, бо Зеленський боягуз. І він скоріш за все втече з країни.

Ріфмастер все це пережив. І скільки ще переживе — нікому невідомо. Сьогодні суд знову вирішив, що змінювати запобіжний захід підозрюваному, проти якого немає доказів, який 500 днів сидить в СІЗО і втрачає здоров'я, не можна.

Це вже третє негативне рішення суду за березень.

Будуть ще суди. І ми кличемо туди кожного, хто вважає, що Ріфмастер сидить несправедливо. Це важливо для нього, це важливо кожному, бо хтозна на кого наступного вкаже президент та «ангельська служба» міністра Авакова.

Дякуємо всім, хто сьогодні прийшов.

Свободу Ріфмастеру!

Демократична Сокира

Tags: Аваков, Зеленский, Мрази, Политика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 93 comments

Recent Posts from This Journal