Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

ШапітолийПравляча коаліція жалюгідна.

Нам обмамблювали двері, просимо розімбратися та встамновити факти. Це умдар по ремпутацїї вламди.

ТИ ДЕПУТАТ, СКА, ТВОЄ ЗАВДАННЯ ПРИЙМАТИ ЗАКОНИ. ТИ ПРЕДСТАВНИК СВОЇХ ВИБОРЦІВ. ВИБОРЦІВ. НЕ ПРЕЗИДЕНТА.

Яка тобі справа до дверей Офісу Президента? Ти блд Президент? Ти голова ОДА? Ти завхоз з держуправління справами? Да хоч би наклали на того Президента - ти законодавча гілка влади. Законо давча блд.
Максимум ким ви можете опікуватися з виконавчої гілки - це ваш Кабмін.

Але ви, ска, олені мовчите, коли інші депутати серуть на ваших міністрів, на міністрів яких ви обирали для нас. І на прем'єра. Іноді ви самі на них серете. І це чомусь не вважається дискредитацією влади. У вас Дубинський півтора роки вигравав у собачий рот половину Кабміну і шо? Чо мовчали? Команди не було?

Яке жалюгідне видовище.

В нас парламентсько-президентська республіка. А у вас всім заправляють ноунейми з Офісу Президента, люди яких ніхто не обирав, які з'явилисся нзвідки - татарови, бауми, єрмакі та інший скам. І шо, скільки з вас сказали про своє незадоволення? А? Не чую, блд.

В нас проблеми з судовою реформою, в нас конституційна криза, в нас КСУ каже, що клав на все і буде працювати, як він забажає. В нас суддя Вовк, прослухав свої плівки, полупропав і ссить у обличчя всій правоохоронній системи, але для вас, звісно, обмальовані двері це більше важливо. От тут потрібна охорона Шапітолію. Ось де порушене право, яке потрібно охороняти.

Ну то не дивуйтесь потім результату.

Неможливо одночасно бути огидним, жалюгідним і несправедливим.

Риганина, а не депутати.

Антон Швець, ДемСокира.Tags: Политика, Слуги народа, Фубля
Subscribe
promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments