Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Страшна трагедія, котра ілюструє той треш що відбувається в нашій державі

Померли обоє батьків 13 дітей. Багатодітна родина. 8 дітей прийомних, 5 своїх. Володимир та Діана втекли з окупованих територій та заснували тут будинок для дітей. Обох вбив ковід. Володимир помер тиждень назад. Діана Родікова, матір-героїня - сьогодні.

Але знаєте, про це не скаже влада. Не зробить того, щоб можна було максимально порятувати таких людей. Не створить умов для збережень більше життів.

Промовчить Зеленський у ролику, яких він вже майже не пише. Тихенько відмовчиться Степанов у своїй куртці за понад 600 тисяч.

А тим часом таких трагедій на всю країну десятки тисяч. Офіційно 33500 тисяч смертей. Не офіційно, від ускладнень після померло значно більше.

Так, не всіх можна врятувати. Не все залежить від дій лише влади. Але чи бачили ці дії? Чи не було провалено все що лише можна було провалити. Рік і три місяці часу втратили в порожнечу...

Обіцяна масова вакцинація? Не чули.

Обіцяний кисень до кожного хворого? Не чули.

Життя людей закатали в корупційні дороги, шалені кошти на ОП, ДУС, ОГПУ, ДБР та решту.

А життя людей в нашій країні тепер нічого не вартує. І ці трагедії ще довго будуть лунати з кожного міста та області, бо злочинна бездіяльність породжує ще більше втрати. На жаль, невиправні.

Андрій Смолій

Tags: Зеленский, Пиздец
Subscribe
promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 16 comments