Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Уряд Зеленського продовжує імпорт електроенергії з Росії та Білорусі

Народний депутат з фракції “ЄС” Михайло Бондар направив звернення до прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля щодо заходів уряду для обмеження імпорту в Україну електроенергії з Росії та Білорусі.

“Уряд вже час притягати до відповідальності. Президент офіційно повідомив мені, що дав розпорядження Шмигалю закривати злочинний імпорт електроенергії з Росії та Білорусі. Цього ж вимагають наші союзники по НАТО. При цьому уряд не робить нічого”, – зазначив депутат.

“Я поставив запитання перед Кабінетом Міністром, як вони будуть виконувати волю їхнього президента. Відповідати прийдеться. Дуже хочу побачити цю відповідь – чому вони ігнорують волю Зеленського”, – додав представник “ЄС”.

Він підкреслив, що Україна лише з початку року втратила понад 900 млн грн, віддавши їх окупантам та їхньому другу Лукашенку.Джерело

Tags: Зеленский, Мрази, Политика
Subscribe

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment