Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Вчора ДемСокира відкрила галерею «KolomoiskyArtCentre»

В такий спосіб ми продемонстрували, що таке $350 мільйонів, які олігархи намагаються вкрасти у держави.Що можна купити за 350 мільйонів доларів США?

Сума космічна, є де розгулятися фантазії. Та зараз давайте подумаємо про речі, які важливі для громадян України.

350 мільйонів — це, наприклад, 18 мільйонів доз вакцини Pfizer, якими можна вакцинувати усіх українських пенсіонерів. УСІХ.Ще за 350 мільйонів можна збудувати 15 (П'ЯТНАДЦЯТЬ) великих сучасних лікарень. Це рівно на 15 більше, ніж влада збудувала минулого року.Також можна модернізувати 400 танків до рівня «Булат» або купити 70 нових «Оплотів».

Ще можна збудувати міст через Дніпро у Запоріжжі або відремонтувати трасу Київ-Одеса. Повністю.

На крайняк можна роздати кожному українцю сала на півроку або борщу на цілий рік. Один день їси просто борщ, один день — борщ із салом.

А можна цього всього не робити, а просто віддати ці гроші братам Суркісам, які є бізнес-партнерами Ігоря Коломойського та Віктора Медведчука. І українська влада так і зробила.

Суд вже віддав 350 мільйонів доларів США братам Суркісам. А точніше — їхнім офшорним компаніям. Зараз держава в особі “Приватбанку” це рішення оскаржує в Касаційному цивільному суді. А ми — робимо гучні акції, аби привернути якомога більше уваги.Вчора під відкритим небом ми розгорнули виставковий центр — KolomoiskyArtCenter, щоб показати, скільки коштуватиме українцям перемога Суркісів у суді. Коштуватиме, як ви могли зрозуміти з викладеного на початку тексту, дуже дорого.Втім, поки що нічия, а отже невелика проміжна перемога України. Пысля нашої акції судді перенесли засідання. Бо вже вкотре українські судді побачили, що крім олігархічних грошей, є ще вулиця, яка регулярно та гучно розповідає, що діється у стінах суду.

Як от вчора. Прийшли ми. Розвісили «експонати». Це побачили ЗМІ. Це стало новиною. Тепер зберігаємо спокій та готуємось до наступного суду. Процес має бути довгим, адже з самого початку судді почали затягувати час в надії, що всі про все забудуть. Не забудуть.

Також вони відхилили клопотання про відкрите засідання за участю обох сторін. Що ж, не вперше вони бояться публічності, нічого нового. Боротьба триватиме далі. Суд оголосив перерву в засіданні до 7 квітня 2021 року, тому зустрінемось знову, коли стане тепліше.

Принагідно нагадуємо, що 350 мільйонів доларів це та сума, за яку Демократична Сокира могла б існувати кілька років, мати 2-3 власних ЗМІ, влаштовувати під судами цілі фестивалі та бути відомою кожному українцеві. Але у нас, на відміну від Суркісів, цих грошей нема.

Ми не крадемо у власної держави. Нас фінансують громадяни України. Їх тисячі. І ти можеш стати одним із них.

Tags: ДемСокира, Политика, Экономика
Subscribe

Posts from This Journal “ДемСокира” Tag

 • Ну що, Володю, і далі відмазуватимеш злодія Кирюху?

  А тепер сядьте, якщо стоїте: пам'ятаєте розслідування Антона Швеця щодо схеми, за якою голова Нацбанку України вивів з Укргазбанку 200 мільйонів…

 • Що далі?

  Вчора усі побачили, що проукраїнська опозиція, раніше розколота, об‘єднала зусилля перед обличчям спільної загрози. Вулична опозиція і…

 • Багато людей прийшло

  Дістав верховний главнаркомандувач вже всіх. відео на феейсбук відео на фейсбук

promo ibigdan dezembro 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments