Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Виходимо з "бульбашки"

Ранок. У напівтемному офісі Києва лунає дзвінок.

— Алло, це газета «Правдоруб»?
— Саме так.
— Я розгадала ваші кросворди та судоку. Хочу надіслати вам відповіді.

Це була пані Марія з ОТГ на Рівненщині. Вона одна з тих 50 000 українців, до чиїх рук потрапив перший номер нашої газети «Правдоруб».Дзвінок пані Марії був першим і він нас сильно здивував та потішив. Адже газета для пенсіонерів зовсім нетипова — в ній немає обіцянок про збільшення пенсій і рекламних банерів. Ми зробили гарний просвітницький випуск!

В ньому українці дізналися про:

1. Численні спроби Коломойського віджати ПриватБанк, і чому це погано.
2. Успішні бізнеси ветеранів АТО.
3. Газові схеми Фірташа та отримали інструкцію, як змінити постачальника.
4. Правильне харчування та способи зниження артеріального тиску.
5. Ну і куди ж без новин, шоубізу і кросвордів.

Ми видихнули, коли отримали дзвінок від приємної пані з судоку, а потім ще одного чоловіка, а потім ще однієї жіночки. Наш телефон потроху червоніє від пропозицій та подяк. І це просто мімімі.

А тепер цифри: перший тираж, який прочитали близько 100 000 українців, активісти руху особисто роздали в руки і розклали по поштовим скриням своїх міст.

Із важливого — ми почали місію «вийти із Фейсбук на вулицю» дуже успішно. Адже людей старшого віку не прийшлося вмовляти, вони залюбки брали газету, багацько самі підходили і просили ще одну для подружки/друга.

Другий випуск газети вийде вдвічі більшим накладом — 100 000 екземплярів вже на початку квітня. Це буде вісім сторінок гострої правди та корисної інформації. І, звісно, судоку. Як говорив один папуга: «Подвоюй або ти програв». А програвати ми не любимо.

Дебютний номер «Правдоруба» побачив світ завдяки одному дуже щедрому донору ДемСокири, який повірив у нашу ідею і погодився допомогти із її запуском. Здається, у нас все вийшло — і зміст, і команда, і логістика — все готово до постійної роботи і збільшення обертів.

Тому ми оголошуємо загальний збір коштів на газету «Правдоруб». Ми маємо зростати, маємо дотягнутися до тих, хто не читає Фейсбук, і замінити дешеву пропаганду олігархічних медіа ліберальними думками маленької, але дуже зубастої ДемСокири. Двісті, триста тисяч, мільйон примірників — ми обмежені лише населенням України.

Задонатити можна тут. Важливо робити це саме за цим посиланням, адже воно промарковане, щоб ми бачили в адмінці цільові надходження.

А якщо ви хочете у своєму населеному пункті долучитися до розповсюдження «Правдоруба», пишіть на e-mail: pravdorub.media@gmail.com, наш менеджер зв’яжеться з вами.

Для нарахування ваги голосу за донат, напишіть у Телеграм донат-відділу.

Вдячні вам.
Ваша ДемСокира.

Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 6 comments