Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Вандалізм не на будинку, вандалізм всерединіКілька днів тому хтось наважився написати, що Зеленський лох прямо на табличці «Офіс Президента». Депутати хором засуджували і збирали термінові засідання, міністри напрацьовували позицію, вимагали оцінки правоохоронців, негайних дій, вибачень, вироків та публічних страт.

Сьогодні Ріфмастеру знову не змінили запобіжний захід. Він залишається за ґратами. Це його 467 день у неволі.

Жоден. Жоднісінький депутат, міністр, радник, завгосп чи будь-хто інший причетний до нинішньої влади не наважився зробити аналогічне щодо Ріфмастера. Не було спільних заяв. Термінових засідань. Звернень до правоохоронців. НІ.ЧО.ГО.

Ми все розуміємо. Де табличка ОП з написом «ЛОХ», а де невинний музикант, який сидить в СІЗО. Це небо і земля. Табличка постраждала, бо люди відчули гостру несправедливість. А невинний музикант постраждав, бо те, що було написано на табличці — правда.

Ми не втомимося повторювати імена винних. Це не лише Зеленський. Це і Аваков. Це і Рябошапка з Венедиктовою. Вони позбавили Ріфмастера волі ще в грудні 2019 року і тримають за ґратами досі.

Сьогодні ми були на акції під судом. Ми були там тиждень тому. Місяць тому. Півроку тому. І ми прийдемо ще стільки, скільки буде потрібно, щоб Ріфмастер вийшов на волю.

Дякуємо, що стояли пліч-о-пліч з нами. Далі буде.

Волю Ріфмастеру!

Демократична Сокира

Tags: Аваков, Венедиктова, ДемСокира, Зеленский, Политика
Subscribe

 • Взгляд

 • Нехуй шастать

  Королева Мадагаскара Ранавалона казнила своих подданных, если они являлись к ней во сне без предупреждения. Иван Костенко

 • Коротко

  За нашими джерелами в ОПУ, новий законопроект про "Великий гімн України" пропонує взяти за основу музику з шоу Бенні Хілла. * * * - Сколько времени…

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments