Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Приречені на війну

Константін Малофєєв (ідеолог рассійської весни, співавтор війни РФ проти України) записав відеопривітання Путіну. І в ньому попросив не добудовувати Північний потік-2, а навести порядок з сусідами.

Я поясню, що це означає. Гроші - це єдине, що об'єднує кремлівські клани. Гроші понад усе. І Північний потік-2 змушує їх усіх, включаючи Путіна, йти на уклін, просити і сподіватися, що дадуть добудувати.

Ну а що, якщо "нахер цю Європу"? Так, грошей стане істотно менше. Але ідеологи, які заробляють на війні і контрабанді, як Малофєєф, будуть щасливі. Це їх поле заробітку. Якщо озиратися більше ні на кого не треба, то тоді і БілорусьНаш, і Киргизстан, і Вірменія з Азербайджаном. І, звичайно, Україна.

Спонсор тероризму Малофєєв згадує, що свого часу СРСР домовився поставляти газ до Західної Німеччини. Велика угода два десятиліття стримувала авантюристів, які хотіли будувати СРСР на диктатурі. На цій хвилі до влади прийшов Горбачов, почалася перебудова. І СРСР розвалився, тому що в демократичних умовах існувати не міг.

Як і СРСР, терорестична організація Рассія можлива тільки в умовах диктатури. Малофєєв це відчуває. І закликає воювати в вигідних йому умовах (саме він призначав ватажків бойовиків в Донецьку/Луганську, це контрабанда).

Що думаю я? Що війна буде в будь-якому випадку. Що буде, якщо Північний потік-2 добудують? Швидше за все велика війна, тому що труба в Україні втратить цінність. Що буде, якщо трубу недобудують? Швидше за все велика війна, тому що це єдиний спосіб утриматися при владі. Все, що роблять рассійські спецслужби і армія - підготовка до великої війни.

Запитайте ще раз, навіщо нам американські Osprey в небі над Києвом. Навіщо британські десантники на півдні. Навіщо нам НАТО. Навіщо армія. Запитайте, а потім поставте себе на місце рассіян. Ви для них, ми для них - просто інструмент збереження влади і гроші.

Валентин Шкарупа

Tags: Политика, Путлер
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 13 comments

Recent Posts from This Journal