Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Часи йдуть, УПячка не змінюється

А давайте разом подивимось, як українське онлайн-видання "Європейська правда" їбе козу. Згоден, видовище малоприємне, але, на жаль, хрестоматійне.Перш ніж читати далі, напишіть, будь ласка, до яких висновків вас підводить заголовок. Що, судячи з нього, сталося?

А сталося от що. Один (1, римськими цифрами І, двійковим кодом 0001) член комісії на пресконференції сказав, що ЙОМУ ЗДАЄТЬСЯ, що Спутник – хороша вакцина. І що НА ЙОГО ДУМКУ, ЄС має далі по тексту. Це не заява офіційного Брюсселя, підкріплена даними клінічних досліджень, не сформований план дій, навіть не позиція окремо взятої країни.

Це лоббізм. Так він виглядає. Знайомтесь, журналісти Європравди. Навіть якщо весь університет слухати сракою, неможливо не побачити потужної невідповідности між заявленим і сказаним. І це не просто абстрактна маніпуляція. Це нахабна і вульгарна підтримка лобіювання російської вакцини в Україні. Це дуже точне і влучне формулювання, яке грає на поточних тривогах і больових точках українців. Це підтримка російської пропаганди зусиллями українських ЗМІ, бо точність висвітлення це добре, а сотні обурених коментарів – це трафік.

Остап Українець

P.S. а проблема в тому, що "журналісти" УП тупо перекладають на українську новини з російських ЗМІ. Де очікувано Sputnik-V гарна вакцина, AstraZeneka - погана вакцина, Путін всіх знову переграв, а в Україні нацисти.

Tags: Медиапиздота, Фейл
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 10 comments

Recent Posts from This Journal