Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Чи сжере Telegram Clubhouse?

Команда месенджера Telegram скасувала обмеження за кількістю учасників у чатах в каналах і публічних групах. Завдяки цьому кожен канал може стати повноцінною радіостанцією.

Про це повідомили у блозі соцмережі.

Щоб створити голосовий чат, адміністратор повинен перейти в профіль каналу або групи, натиснути на три крапки й брати пункт «Почати голосовий чат».

Щоб поділитися голосовим чатом з підписниками, які пропустили прямий етер, адміністратор може ввімкнути запис чату. Після зупинки запису аудіофайл з'явиться в чаті зі збереженими повідомленнями.

Якщо користувач не бере участі в обговоренні як спікер, він може «підняти руку». Адміністратори зможуть подивитися, хто попросив слово, прочитавши інформацію «Про себе» біля кожного учасника.

Крім того, адміністратори публічних груп і каналів також зможуть створювати запрошення посилання, які відразу відкривають голосовий чат. Для спікерів можна створити окремі посилання: тоді їм не доведеться чекати, поки їм дозволять включити мікрофон.

Приєднатися до голосового чату в каналі можна не тільки від власного імені, а й від імені одного зі своїх каналів — таким чином громадські діячі та знаменитості можуть уникнути небажаної уваги до свого особистого облікового запису.

Джерело

Tags: Интересное
Subscribe

 • T-34

  Якщо ваша вечірка не схожа на це, то я навіть не хочу про неї чути. via Алексей Бобовников

 • Элементарно!

  Судя по тому что сейчас творится в Турции, я точно знаю где был Зеленский-Бедоносец на прошлой неделе, когда его никто найти не мог… via Андрей…

 • Взгляд

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments