Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Чи сжере Telegram Clubhouse?

Команда месенджера Telegram скасувала обмеження за кількістю учасників у чатах в каналах і публічних групах. Завдяки цьому кожен канал може стати повноцінною радіостанцією.

Про це повідомили у блозі соцмережі.

Щоб створити голосовий чат, адміністратор повинен перейти в профіль каналу або групи, натиснути на три крапки й брати пункт «Почати голосовий чат».

Щоб поділитися голосовим чатом з підписниками, які пропустили прямий етер, адміністратор може ввімкнути запис чату. Після зупинки запису аудіофайл з'явиться в чаті зі збереженими повідомленнями.

Якщо користувач не бере участі в обговоренні як спікер, він може «підняти руку». Адміністратори зможуть подивитися, хто попросив слово, прочитавши інформацію «Про себе» біля кожного учасника.

Крім того, адміністратори публічних груп і каналів також зможуть створювати запрошення посилання, які відразу відкривають голосовий чат. Для спікерів можна створити окремі посилання: тоді їм не доведеться чекати, поки їм дозволять включити мікрофон.

Приєднатися до голосового чату в каналі можна не тільки від власного імені, а й від імені одного зі своїх каналів — таким чином громадські діячі та знаменитості можуть уникнути небажаної уваги до свого особистого облікового запису.

Джерело

Tags: Интересное
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Ничего нового, листайте дальше

  Русские дети изображают могилы дедов в честь победобесия.

 • Приїхав, дав пиздюлів і поїхав

  Десь місяць тому відбулася зустріч малопомітна для українських політичних експертів подія. На Алясці відбулися дводенні переговори американських і…

 • Отвод войск, говорите?

  Война научила читать и слушать врага. А также верить врагу, если он обещает тебя убить. С момента ввода российских войск в Украину я стала…

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 5 comments