Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Медики залишають Україну

З початку 2020 року Україну залишили 66 тисяч медиків та медичних працівників.

Такі дані опубліковані у щорічному звіті центру Разумкова «Україна-2020-2021: Невиправдані очікування, неочікувані виклики».

У звіті вказано, що ситуація з медичними кадрами в Україні катастрофічна.

«За оцінками експертів, Україну від початку 2020р. покинули понад 66 тис. лікарів та медичних працівників. Через пандемію коронавірусу в Україні звільнилися ще майже 34 тис. медпрацівників, більшість з яких – пенсійного та передпенсійного віку».

За даними МОЗ України, станом на 1 січня 2020 року у країні не вистачало 33 707 лікарів та 35 тис. фахівців середнього медичного персоналу.

З початку пандемії звільнились понад 5000 лікарів спеціалізованої ланки. Нових лікарів у системі зареєстровано близько 1 000.

Близько 5 000 медичних працівників подали заявки до польської агенції з працевлаштування.

— Зараз у Польщі створені усі умови для приваблення медиків з України.
— Скасована обов’язкова нострифікація (підтвердження) дипломів лікарів.
— Разом з надбавками заробітна плата лікарів, які лікують пацієнтів, хворих на коронавірус становить близько 12-15 тис. злотих (близько 100 тис. гривень).

В Україні, у квітні-вересні 2020р. середньомісячні витрати на оплату праці (до відрахування податків) у закладах, які надають спеціалізовану медичну допомогу становили:

керівники закладів - 23.5 тис. грн;
лікарі – близько 9 000 грн;
середній медперсонал – 7 500 грн;
молодший медперсонал – 6 100 грн.

За інформацією Державної служби зайнятості, кількість безробітних у сфері охорони здоров’я у 2020 році складала 28.4 тис. осіб.

У 2019 році ця цифра була менше на 6.4% - близько 17 тисяч осіб.

З таким відношенням до медичних працівників лікувати українців скоро не буде кому. Виживаємо самі, бо держава не піклується про тих, хто може надати допомогу.

Р.S. а вони все брешуть, і брешуть...і здять лікарняні кошти.

"а ваш Порошенка с Супрун закрилі +100500 больніц"©

На запит нардепа Ростислава Павленка в офіційній відповіді МОЗу було чітко зазначено, що ЖОДНОГО МЕДИЧНОГО ЗАКЛАДУ державної форми власності за президентства Петра Порошенка НЕ БУЛО ЛІКВІДОВАНО.

upd. тільки шо Рада скасувала відповідальність медиків за наслідки вакцинації. За дане рішення проголосували 236 народних депутатів.

Бункер Пиночета

Tags: Пиздец, Политика
Subscribe

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 47 comments