Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

То він не пробував заглядати Путіну в очі1) Байден назвав Путіна вбивцею і пообіцяв, що той відповість за втручання в американські вибори.
2) Американська розвідка назвала українського депутата Андрія Деркача інструментом Путіна для втручання в американські вибори.
3) Президент Байден заявив, що спілкувався з багатьма лідерами, яким повідомив, що США повертаються на світову арену. Зеленського серед співрозмовників не було.
3) Зеленський та його слуги, та й деякі записні «патріоти» наполегливо продовжують використовувати «записи» російського агента Деркача для спроб дискредитації політичних опонентів, чітко усвідомлюючи кремлівське походження провокацій.

Висновок: глобальні процеси прискорюються, а українська влада дріб’язкова і необучаєма. Головне, вперто підставляє під удар стратегічне партнерство і підриває довіру до України використанням фейків Деркача і зливами спецоперацій.

Volodymyr Ariev

Tags: Байден, Политика, Путлер
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 16 comments

Recent Posts from This Journal