Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Ну що ж, країно, з рекордом по добовим летальним випадкам

Цей результат ми маємо на фоні того, що пік по летальним пройдено тільки в Івано-Франківський області (там, доречі, директор КП "Ритуальна служба" жалівся, що не встигають могили копати), в інших областях або тримається на рівні, або іде в ріст без жодного натяку на зупинку.

Дуже велика кількість хворих у Київі, а там ще буде футбольний матч на 35 тис глядачів. Степанов киває на Кличка (Зробіть щось!), Кличко киває на Степанова, та на всі інші служби (Що зробити? Немає ж повноважень на обмежувальні заходи!).

Ніхто нічого не робить, бо без законодавчого права ніхто нічого обмежити не може, максимум рекомендувати, а Київ в червону зону уповноважений орган доси не вносить.

Усі відповідальні особи в прострації, гадаю, дотягнуть до кризи і все скінчиться повним локдауном усієї країни на місяць, може навіть на два.

Бережіть себе, пам'ятайте, що життя не гра і потрапивши у лікарню без кісню, загрузитися з попереднього сейву не вийде.

Сергей Бардин

Tags: Коронавирус, Пиздец, Политика
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 16 comments