Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

ЦРУ працює

Американська розвідка опублікувала великий звіт про втручання у вибори в США, до якого причетні також російські агенти в Україні. Я його перечитав, далі - коротко про основне з документу.

На переконання розвідки, втручання у вибори США було затверджено безпосередньо Володимиром Путіним. Зокрема, в них є інформація, що Володимир Путін наглядав за діями депутата Верховної ради Андрія Деркача, "який відіграв значну роль у впливу Росії на вибори".

Ці дії були спрямовані на декілька завдань: завдати шкоди Джо Байдену та Демократичній партії, підтримати Дональда Трампа, підірвати довіру суспільства до виборчого процесу та посилити соціальний та політичний розбрат в США.

Андрій Деркач, Костянтин Килимник, якого пов'язують з ФСБ, та їхні соратники зустрічались та надавали документи наближеним до Білого дому особам, найняли фірму для лобіювання серед американських посадовців та пробували встановити контакт з декількома високопоставленими чиновниками США.

Як елемент втручання розвідка також згадує про "Плівки Деркача" та про документальний фільм про Байдена та Україну, який транслювали по телеканалу в США. Ймовірно, йдеться про "розслідування" Джуліані, до його також були причетні Луценко та Шокін.

В документі йдеться про те, що Росія прагнула підірвати громадську довіру до процесу голосування та викликати сумніви в перемозі Джо Байдена навіть після закінчення виборів.

Розвідка стверджує, що в неї немає доказів впливу на будь-який технічний аспект голосування: реєстрацію виборців, заповнення бюлетенів, підрахунку голосів чи повідомлення результатів.

В документі також йдеться, що крім Росії, у президентські вибори намагався втрутитись Іран - з метою зашкодити переобранню Дональда Трампа. Водночас за оцінкою розвідки, з боку Китаю не було помічено жодних зловмисних дій щодо впливу на вибори в США.

Ostap Yarysh

Tags: Политика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 60 comments

Recent Posts from This Journal