Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Та невже? А що трапилось?"За останні півтора тижня кількість хворих на коронавірус та госпіталізованих у нашому місті збільшилася вдвічі. За минулу добу виявили 999 нових випадків. І динаміка розповсюдження хвороби загрозлива", - попередив Кличко.

"Київ звертається до уряду розширити перелік протиепідемічних обмежень, що діють у помаранчевій зоні. Також звертаюся до МВС, МОЗ, Мінінфраструктури і Держпродспоживслужби посилити контроль за дотриманням встановлених протиепідемічних заходів", - додав він.

Зокрема, за його словами, потрібно посилити контроль за масовими зібраннями, у торгових і розважальних закладах, ресторанах і кафе, а також громадському транспорті і на спортивних змаганнях.

"Бо, наприклад, на четвер у столиці запланований великий футбольний матч, на який з усіх регіонів приїдуть багато глядачів - до 35 тисяч. В нинішній ситуації це може бути другим Буковелем", - попередив мер Києва.

Мова про матч Ліги Європи "Шахтар" - "Рома", який має відбутися на "Олімпійському".

Він також розповів, що через пандемію канікули для учнів 5-11 класів у Києві почнуться на два дні раніше - вже з четверга, 18 березня.

Джерело

Евгений Истребин: Степанов уже прямым текстом умыл руки. Киевляне, разбирайтесь сами со своим мером, то же самое касается и города Винницы и Винницкой области.Зеленский вчера подал недвусмысленный сигнал. Он просто отстранился от решения проблем и взятия на себя ответственности. Вчера на селекторе он тоже ушел в домик.

Политические импотенты !!!

Центральная власть решила всю ответственность спихнуть на местные органы власти.

Tags: Коронавирус, Ой всё!
Subscribe

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 7 comments