Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Нові штрафи для водіїв

Друзі, з 17го березня вступають в силу зміни до законодавства.На що потрібно звернути увагу найбільше законослухняним водіям, на мою думку.

Перевищення швидкості на 50 км/год - 1700 грн. Суттєвий штраф за суттєве перевищення. Перевищення швидкості у нас вважається чимось загальноприйнятим, але це головна причина травмування на дорогах.

Ніхто не забирає безкарне перевищення у +20 км/год, але за +50 потрібно буде заплатити суттєво суму до бюджету.

За перевищення швидкості більше 20 км/год страш залишається невеликим - 340 грн. В обох випадках при автоматичній фіксації на стаціонарні камери залишається 50% знижка. При фіксації патрульним за допомогою Трукаму знижок не передбачено.

Штраф за брудний, неосвітлений, заклеєний чи відсутній номерний знак - 850 грн. Будьте уважніші до свого транспортного засобу, нрмер має бути чистий і добре видимий інакше це може трактуватись, як спосіб уникнути камер автоматичної фіксації.

Штраф за непристібнутий пасок безпеки збільшено в 10 разів - 510 грн. Давно пора і думаю, що серед моїх друзів немає тих, хто не розумів би важливості пасків безпеки.

Тому пристібайтеся, не перевищуйте і будьте в безпеці!

А які за кордоном штрафи за пепевищення, паски безпеки, п'яне керування?

Evhen Zborowski

Tags: Полезное
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 48 comments