Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Деякі рекомендації "майстрам спорту"

Едіторіал від Вашінгтон Пост. В якому пану Зеленському прямо кажуть, що треба зробити.Кажуть, треба залишити в спокої Нацбанк. Неймовірно. Це що ж, виходить, у Вашингтоні не вірять, що Нацбанк незалежний. Я прям не знаю, чо так. Здається, лобісти Шевченка недопрацьовують.

Кажуть, треба припинити дойобувати НАБУ. Неймовірно. Виявляється, у Вашингтоні в курсі про Венедіктову і Татрова. Хто ж їм розповів, га?

Кажуть, треба НАСПРАВДІ порвати з Коломойським і підтримати кримінальне переслідування стосовно нього. Неймовірно. А Мендель казала, що американського достатньо. А американці кажуть, що недостатньо.

У мене починає складатися таке враження, що їм там у Вашінгтоні хтось усе розказав, що у нас коїться, але забув сказати, що Зеленський - найвеличніший лідер сучасності. Що ж. Значить, Єрмак поза підозрами. Він би точно таке не забув.

Alex Noinets

Tags: Байден, Зеленский, Политика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 7 comments